Administrace Sportovní akce

FK Krnsko

Nejbližší domácí zápasy
FK Krnsko

Omlouváme se, pro "FK Krnsko" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro FK Krnsko nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330173-fk-krnsko","club_name":"FK Krnsko","club_place":"","club_addr":"Z\u00e1most\u00ed 82, Krnsko, 29431","club_lng":14.87104,"club_lat":50.37065,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.37065,"center_lng":14.87104}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

FK Krnsko

Zámostí 82, Krnsko, 29431
pavel.mitch@centrum.cz
602680398

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FK Krnsko hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

pavel.mitch@centrum.cz

Sport Písková Lhota!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FK Krnsko. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

FK Krnsko byl založen v roce 1922 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Mladá Boleslav okresní přebor muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Mladá Boleslav a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 13789 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2021