Administrace Sportovní akce

SK Nový Knín

Nejbližší domácí zápasy
SK Nový Knín

Omlouváme se, pro "SK Nový Knín" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro SK Nový Knín nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330407-sk-novy-knin","club_name":"SK Nov\u00fd Kn\u00edn","club_place":"","club_addr":"Tyr\u0161ova ulice 236, Nov\u00fd Kn\u00edn, 26203","club_lng":14.29116,"club_lat":49.79328,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.79328,"center_lng":14.29116}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Nový Knín

Tyršova ulice 236, Nový Knín, 26203
fotbalknin@gmail.com
603801904

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Nový Knín hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fotbalknin@gmail.com

Sport Nový Knín!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Nový Knín. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Nový Knín byl založen v roce 1921 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Příbram okresní přebor.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Příbram a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 21101 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022