Administrace Sportovní akce

FK Sparta Luhy

Pro FK Sparta Luhy nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330378-fk-sparta-luhy","club_name":"FK Sparta Luhy","club_place":"","club_addr":"Luhy 83, 26263 Kam\u00fdk nad Vltavou","club_lng":14.19463,"club_lat":49.66329,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.66329,"center_lng":14.19463}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

FK Sparta Luhy

Luhy 83, 26263 Kamýk nad Vltavou
venca.rys@seznam.cz
776617858

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FK Sparta Luhy hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

venca.rys@seznam.cz

Sport Dolní Hbity!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FK Sparta Luhy. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

FK Sparta Luhy byl založen v roce 1969 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Příbram okresní přebor.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Příbram a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023