Administrace Sportovní akce

SK Hudlice

Nejbližší domácí zápasy
SK Hudlice

Omlouváme se, pro "SK Hudlice" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro SK Hudlice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5329957-sk-hudlice","club_name":"SK Hudlice","club_place":"","club_addr":"Na \u0160kali\u010dce 102, Hudlice, 26703","club_lng":13.95429,"club_lat":49.96186,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.96186,"center_lng":13.95429}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Hudlice

Na Škaličce 102, Hudlice, 26703
mmonik10@seznam.cz
737705113

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Hudlice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

mmonik10@seznam.cz

Sport Hudlice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Hudlice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Hudlice byl založen v roce 1932 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Beroun III. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Beroun a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 13781 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2021