Administrace Sportovní akce

OK Endeco Zdejcina

Pro OK Endeco Zdejcina nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5329933-endeco-zdejcina","club_name":"OK Endeco Zdejcina","club_place":"","club_addr":"Branislavova 1412\/2, Beroun, 26601","club_lng":14.02566,"club_lat":49.9796,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.9796,"center_lng":14.02566}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Oddíl kopané Endeco Zdejcina

Branislavova 1412/2, Beroun, 26601
kolda.fotbal@seznam.cz
732812751

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub OK Endeco Zdejcina hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

kolda.fotbal@seznam.cz

Sport Nižbor!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub OK Endeco Zdejcina. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Oddíl kopané Endeco Zdejcina byl založen v roce 1975 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Beroun IV. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Beroun a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 38933 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024