Administrace Sportovní akce

Spartak Police nad Metují

Pro Spartak Police nad Metují nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331421-tj-spartak-police-nad-metuji","club_name":"Spartak Police nad Metuj\u00ed","club_place":"","club_addr":"Velk\u00e1 Ledhuje 249, Police nad Metuj\u00ed, 54954","club_lng":16.2322,"club_lat":50.54067,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.54067,"center_lng":16.2322}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Spartak Police nad Metují

Velká Ledhuje 249, Police nad Metují, 54954
police.fotbal@seznam.cz
775116277

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub Spartak Police nad Metují hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, žáků a přípravek. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

police.fotbal@seznam.cz

Sport Police nad Metují!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub Spartak Police nad Metují. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Spartak Police nad Metují byl založen v roce 1920 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Královéhradecký kraj - Krajský přebor mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Náchod a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024