Administrace Sportovní akce

Sokol Provodov

Nejbližší domácí zápasy
Sokol Provodov

Omlouváme se, pro "Sokol Provodov" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro Sokol Provodov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331417-sokol-provodov","club_name":"Sokol Provodov","club_place":"","club_addr":"Provodov 55, Provodov, 54908","club_lng":16.10775,"club_lat":50.38951,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.38951,"center_lng":16.10775}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sokol Provodov

Provodov 55, Provodov, 54908
radek.zitko@centrum.cz
731406772

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub Sokol Provodov hraje fotbalové soutěže v kategorii přípravek. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

radek.zitko@centrum.cz

Sport Provodov-Šonov!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub Sokol Provodov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sokol Provodov byl založen v roce 1967 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Náchod okresní přebor přípravky.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Náchod a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 13789 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2021