Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Hejtmánkovice

Nejbližší domácí zápasy
TJ Sokol Hejtmánkovice

Omlouváme se, pro "TJ Sokol Hejtmánkovice" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..



Pro TJ Sokol Hejtmánkovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331412-tj-sokol-hejtmankovice","club_name":"TJ Sokol Hejtm\u00e1nkovice","club_place":"","club_addr":"Hejtm\u00e1nkovice, 55001","club_lng":16.29319,"club_lat":50.60126,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.60126,"center_lng":16.29319}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Hejtmánkovice

Hejtmánkovice, 55001
sluka.fotbal@seznam.cz
774061667

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Hejtmánkovice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

sluka.fotbal@seznam.cz

Sport Hejtmánkovice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Hejtmánkovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Hejtmánkovice je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Královéhradecký kraj - 1. třída mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Náchod a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.





Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 13789 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -



Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2021