Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Křinice

Pro TJ Sokol Křinice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331414-tj-sokol-krinice","club_name":"TJ Sokol K\u0159inice","club_place":"","club_addr":"K\u0159inice 100, 550 01 Broumov","club_lng":16.3078,"club_lat":50.5706,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.5706,"center_lng":16.3078}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Křinice

Křinice 100, 550 01 Broumov
sokol.krinice@seznam.cz
734505923

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Křinice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

sokol.krinice@seznam.cz

Sport Křinice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Křinice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Křinice byl založen v roce 1956 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Náchod okresní soutěž muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Náchod a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024