Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Sedlice

Pro TJ Sokol Sedlice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330633-tj-sokol-sedlice","club_name":"TJ Sokol Sedlice","club_place":"","club_addr":"N\u00e1dra\u017en\u00ed 329, 38732 Sedlice","club_lng":13.93842,"club_lat":49.3741,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.3741,"center_lng":13.93842}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Sedlice

Nádražní 329, 38732 Sedlice
miroslav.skarvada@seznam.cz
777816302

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Sedlice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, žáků a přípravek. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

miroslav.skarvada@seznam.cz

Sport Sedlice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Sedlice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Sedlice je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Jihočeský kraj - I.B třída mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Strakonice a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024