Administrace Sportovní akce

TJ Radošovice

Nejbližší domácí zápasy
TJ Radošovice

Omlouváme se, pro "TJ Radošovice" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro TJ Radošovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330654-tj-radosovice","club_name":"TJ Rado\u0161ovice","club_place":"","club_addr":"Rado\u0161ovice 139, Strakonice, 38601","club_lng":13.89338,"club_lat":49.23461,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.23461,"center_lng":13.89338}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Radošovice

Radošovice 139, Strakonice, 38601
tjradosovice@seznam.cz
603927011

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Radošovice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

tjradosovice@seznam.cz

Sport Radošovice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Radošovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Radošovice byl založen v roce 1975 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Strakonice III. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Strakonice a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 20531 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022