Administrace Sportovní akce

TJ Osek

Nejbližší domácí zápasy
TJ Osek

Omlouváme se, pro "TJ Osek" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro TJ Osek nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330638-tj-osek","club_name":"TJ Osek","club_place":"","club_addr":"Osek 115, Strakonice, 38601","club_lng":13.96192,"club_lat":49.31942,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.31942,"center_lng":13.96192}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Osek

Osek 115, Strakonice, 38601
pracovnik@tjosek.cz
704091981

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Osek hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

pracovnik@tjosek.cz

Sport Osek!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Osek. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Osek byl založen v roce 1960 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Jihočeský kraj - Ondrášovka KP mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Strakonice a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 21101 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022