Administrace Sportovní akce

TJ Balvani Strakonice

Pro TJ Balvani Strakonice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330639-tj-balvani-strakonice","club_name":"TJ Balvani Strakonice","club_place":"","club_addr":"Skupova 751, 38601 Strakonice","club_lng":13.89373,"club_lat":49.26728,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.26728,"center_lng":13.89373}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Balvani Strakonice

Skupova 751, 38601 Strakonice
balvanistrakonice@seznam.cz
737602061

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Balvani Strakonice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

balvanistrakonice@seznam.cz

Sport Strakonice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Balvani Strakonice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Balvani Strakonice je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Strakonice okresní přebor muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Strakonice a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023