Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Bavorov

Pro TJ Sokol Bavorov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330642-tj-sokol-bavorov","club_name":"TJ Sokol Bavorov","club_place":"","club_addr":"Na Drah\u00e1ch, Bavorov, 38773","club_lng":14.08683,"club_lat":49.1246,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.1246,"center_lng":14.08683}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Bavorov

Na Drahách, Bavorov, 38773
ales.zach@email.cz
725049477

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Bavorov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu, žáků a staré gardy. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

ales.zach@email.cz

Sport Bavorov!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Bavorov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Bavorov byl založen v roce 1923 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Jihočeský kraj - I.B třída mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Strakonice a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39043 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024