Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Druztová

Pro TJ Sokol Druztová nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330871-tj-sokol-druztova","club_name":"TJ Sokol Druztov\u00e1","club_place":"","club_addr":"Druztov\u00e1 190, Druztov\u00e1, 33007","club_lng":13.45219,"club_lat":49.79443,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.79443,"center_lng":13.45219}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Druztová

Druztová 190, Druztová, 33007
fruhaufv@seznam.cz
606570082

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Druztová hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fruhaufv@seznam.cz

Sport Druztová!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Druztová. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Druztová byl založen v roce 1939 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Plzeň Městská soutěž mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Plzeň a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39043 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024