Administrace Sportovní akce

SK Všeruby

Nejbližší domácí zápasy
SK Všeruby

Omlouváme se, pro "SK Všeruby" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro SK Všeruby nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330867-sk-vseruby","club_name":"SK V\u0161eruby","club_place":"","club_addr":"V\u0161eruby 250, V\u0161eruby, 33016","club_lng":13.23325,"club_lat":49.83897,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.83897,"center_lng":13.23325}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Všeruby

Všeruby 250, Všeruby, 33016
fotbal.vseruby@seznam.cz
721365478

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Všeruby hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fotbal.vseruby@seznam.cz

Sport Všeruby!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Všeruby. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Všeruby byl založen v roce 1952 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Plzeň - sever okresní přebor mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Plzeň a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 23139 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023