Administrace Sportovní akce

SK Horní Bříza

Pro SK Horní Bříza nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330897-sk-horni-briza","club_name":"SK Horn\u00ed B\u0159\u00edza","club_place":"","club_addr":"U stadionu, Horn\u00ed B\u0159\u00edza, 33012","club_lng":13.36394,"club_lat":49.84133,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.84133,"center_lng":13.36394}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Horní Bříza

U stadionu, Horní Bříza, 33012
skapr@seznam.cz
721333462

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Horní Bříza hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

skapr@seznam.cz

Sport Horní Bříza!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Horní Bříza. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Horní Bříza byl založen v roce 1932 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Plzeňský kraj - Krajský přebor muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Plzeň a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023