Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Rudice

Pro TJ Sokol Rudice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331650-tj-rudice","club_name":"TJ Sokol Rudice","club_place":"","club_addr":"Rudice, Jedovnice, 67906","club_lng":16.72533,"club_lat":49.33172,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.33172,"center_lng":16.72533}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Rudice

Rudice, Jedovnice, 67906
matuka@seznam.cz
602596655

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Rudice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

matuka@seznam.cz

Sport Rudice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Rudice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Rudice byl založen v roce 1922 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Blansko okresní přebor muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Blansko a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024