Administrace Sportovní akce

Sokol Lažany

Pro Sokol Lažany nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331647-sokol-lazany","club_name":"Sokol La\u017eany","club_place":"","club_addr":"La\u017eany 82, Lip\u016fvka, 67922","club_lng":16.55294,"club_lat":49.36068,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.36068,"center_lng":16.55294}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sokol Lažany

Lažany 82, Lipůvka, 67922
raichlj@hotmail.com
721910245

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub Sokol Lažany hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

raichlj@hotmail.com

Sport Lažany!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub Sokol Lažany. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sokol Lažany byl založen v roce 1955 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Blansko IV.třída muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Blansko a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024