Administrace Sportovní akce

TJ Jiskra Tanvald

Pro TJ Jiskra Tanvald nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331065-tj-jiskra-tanvald","club_name":"TJ Jiskra Tanvald","club_place":"","club_addr":"Smetanova 512, \u0160umburk nad Desnou, 46841","club_lng":15.29659,"club_lat":50.73797,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.73797,"center_lng":15.29659}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Jiskra Tanvald

Smetanova 512, Šumburk nad Desnou, 46841
jitanfotbal@seznam.cz
606386900

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Jiskra Tanvald hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

jitanfotbal@seznam.cz

Sport Tanvald!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Jiskra Tanvald. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Jiskra Tanvald je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Jablonec nad Nisou okresní přebor II.třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Jablonec nad Nisou a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024