Administrace Sportovní akce

TJ Velké Hamry

Pro TJ Velké Hamry nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331063-fk-velke-hamry","club_name":"TJ Velk\u00e9 Hamry","club_place":"","club_addr":"U Stadionu 550, Velk\u00e9 Hamry, 46845","club_lng":15.31762,"club_lat":50.71717,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.71717,"center_lng":15.31762}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Velké Hamry

U Stadionu 550, Velké Hamry, 46845
hnidek@putzteufelcz.cz
739547327

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Velké Hamry hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

hnidek@putzteufelcz.cz

Fotbal Velké Hamry!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Velké Hamry. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Velké Hamry byl založen v roce 1911 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Řídící komise pro Čechy Fortuna Divize.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Jablonec nad Nisou a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024