Administrace Sportovní akce

TJ Baník Buškovice

Pro TJ Baník Buškovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331191-tj-banik-buskovice","club_name":"TJ Ban\u00edk Bu\u0161kovice","club_place":"","club_addr":"Bu\u0161kovice, Podbo\u0159any, 44101","club_lng":13.37591,"club_lat":50.22585,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.22585,"center_lng":13.37591}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Baník Buškovice

Buškovice, Podbořany, 44101
olin.maly@seznam.cz
728313866

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Baník Buškovice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

olin.maly@seznam.cz

Sport Podbořany!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Baník Buškovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Baník Buškovice je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Louny okresní přebor muži.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Louny a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023