Administrace Sportovní akce

SK Sokol Bezděkov

Pro SK Sokol Bezděkov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331193-sk-sokol-bezdekov","club_name":"SK Sokol Bezd\u011bkov","club_place":"","club_addr":"Stroupe\u010dsk\u00e1 3081, \u017datec, 43801","club_lng":13.584,"club_lat":50.32356,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.32356,"center_lng":13.584}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Sokol Bezděkov

Stroupečská 3081, Žatec, 43801
suldatech@seznam.cz
606633309

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Sokol Bezděkov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

suldatech@seznam.cz

Sport Žatec!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Sokol Bezděkov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Sokol Bezděkov je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Louny 4. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Louny a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 38933 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024