Administrace Sportovní akce

SK Verneřice

Nejbližší domácí zápasy
SK Verneřice

Omlouváme se, pro "SK Verneřice" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro SK Verneřice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331018-sk-vernerice","club_name":"SK Verne\u0159ice","club_place":"","club_addr":"P\u0159\u00edbramsk\u00e1, Verne\u0159ice, 40725","club_lng":14.29681,"club_lat":50.65969,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.65969,"center_lng":14.29681}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Verneřice

Příbramská, Verneřice, 40725
fotbalvernerice@seznam.cz
605018931

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Verneřice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fotbalvernerice@seznam.cz

Sport Verneřice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Verneřice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Verneřice je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Děčín okresní přebor dospělých.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Děčín a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 21101 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022