Administrace Sportovní akce

SK Dobkovice

Nejbližší domácí zápasy
SK Dobkovice

Omlouváme se, pro "SK Dobkovice" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro SK Dobkovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331015-sk-dobkovice","club_name":"SK Dobkovice","club_place":"","club_addr":"Dobkovice 26, Dobkovice, 40703","club_lng":14.18998,"club_lat":50.71679,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.71679,"center_lng":14.18998}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Dobkovice

Dobkovice 26, Dobkovice, 40703
skdobkovicee@seznam.cz
773618730

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Dobkovice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

skdobkovicee@seznam.cz

Sport Dobkovice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Dobkovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Dobkovice byl založen v roce 1946 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Ústecký kraj - 1.B třída dospělých.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Děčín a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 31219 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023