Administrace Sportovní akce

Sokol Praha-Břevnov

Sportovní hala Praha

Pro Sokol Praha-Břevnov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5329535-sokol-praha-brevnov","club_name":"Sokol Praha-B\u0159evnov","club_place":"Sportovn\u00ed hala Praha","club_addr":"U Ladronky 1872\/28, Praha","club_lng":14.46071,"club_lat":50.12349,"markfn":"poi-florbal.png"}]
[{"center_lat":50.12349,"center_lng":14.46071}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sokol Praha-Břevnov

U Ladronky 1872/28, Praha
kvicinskyz@seznam.cz
420731869769

Chceš začít hrát florbal?

Pro všechny zájemce o florbal ve městě Praha, florbalový klub Sokol Praha-Břevnov nabízí možnost vstoupit do klubu.

kvicinskyz@seznam.cz

Sportovní akce Praha!

Florbal je sport, který se na českých palubovkách uchytil v 90 letech. Florbal zastřešuje organizace Český florbal a nejvyšší české florbalové soutěže jsou Superliga florbalu a Extraliga žen.

Vyrazte podpořit místní florbalový klub Sokol Praha-Břevnov na jeho domácí utkání. Florbal se hraje v Praze do poslední vteřiny a sportovní klub Sokol Praha-Břevnov se těší, že budete u toho!

Sportovní informace z Prahy a rozpis zápasů florbal klubu Sokol Praha-Břevnov vyhledáte na sportmap.cz Praha žije sportem! Mezi hlavní sportovní kluby v Praze patří AC Sparta Praha, Prague Lions nebo USK Praha.

@ceskyflorbal
#sokol-praha-brevnov

Český florbal





Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -



Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024