Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Moravská Nová Ves

Pro TJ Sokol Moravská Nová Ves nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5329114-tj-sokol-moravska-nova-ves","club_name":"TJ Sokol Moravsk\u00e1 Nov\u00e1 Ves","club_place":"","club_addr":"Republiky 107, Moravsk\u00e1 Nov\u00e1 Ves","club_lng":14.48453,"club_lat":48.73911,"markfn":"poi_basketbal.png"}]
[{"center_lat":48.73911,"center_lng":14.48453}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Moravská Nová Ves

Republiky 107, Moravská Nová Ves
BasketMNV@seznam.cz
777342324

Chceš začít hrát basketbal?

Pro všechny zájemce o basketbal ve městě Moravská Nová Ves. Sportovní klub TJ Sokol Moravská Nová Ves nabízí možnost vstoupit do klubu.

BasketMNV@seznam.cz

Basketbal Moravská Nová Ves!

Basketbal je kolektivním sportem a své místo zde mají i fanoušci. Chcete vyrazit na basketbalové utkání? Podpořte místní basketbalový klub TJ Sokol Moravská Nová Ves!

TJ Sokol Moravská Nová Ves je pravidelným účastníkem basketbalových soutěží. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho basketbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Moravská Nová Ves a okolí nabízí spoustu sportovních událostí, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

@tj-sokol-moravska-nova-ves
#czbasketball

Basketbal 2023

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024