Administrace Sportovní akce

Středisko volného času Odry

Pro Středisko volného času Odry nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5329230-svc-odry","club_name":"St\u0159edisko voln\u00e9ho \u010dasu Odry","club_place":"","club_addr":"Komensk\u00e9ho 517\/2, Odry","club_lng":17.82864,"club_lat":49.66459,"markfn":"poi_basketbal.png"}]
[{"center_lat":49.66459,"center_lng":17.82864}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Středisko volného času Odry

Komenského 517/2, Odry
info@svcodry.cz
776795316

Chceš začít hrát basketbal?

Pro všechny zájemce o basketbal ve městě Odry. Sportovní klub Středisko volného času Odry nabízí možnost vstoupit do klubu.

info@svcodry.cz

Basketbal Odry!

Basketbal je kolektivním sportem a své místo zde mají i fanoušci. Chcete vyrazit na basketbalové utkání? Podpořte místní basketbalový klub Středisko volného času Odry!

Středisko volného času Odry je pravidelným účastníkem basketbalových soutěží. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho basketbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Odry a okolí nabízí spoustu sportovních událostí, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

@svc-odry
#czbasketball

Basketbal 2023

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024