Administrace Sportovní akce

TJ Rožnov p. Radhoštěm

Pro TJ Rožnov p. Radhoštěm nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5329225-tj-roznov-pod-radhostem","club_name":"TJ Ro\u017enov p. Radho\u0161t\u011bm","club_place":"","club_addr":"Sokolsk\u00e1 497, Ro\u017enov pod Radho\u0161t\u011bm","club_lng":18.14201,"club_lat":49.45657,"markfn":"poi_basketbal.png"}]
[{"center_lat":49.45657,"center_lng":18.14201}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Rožnov pod Radhoštěm

Sokolská 497, Rožnov pod Radhoštěm
stanislav.zlamal@valachnet.cz
602520063

Chceš začít hrát basketbal?

Pro všechny zájemce o basketbal ve městě Rožnov pod Radhoštěm. Sportovní klub TJ Rožnov p. Radhoštěm nabízí možnost vstoupit do klubu.

stanislav.zlamal@valachnet.cz

Basketbal Rožnov pod Radhoštěm!

Basketbal je kolektivním sportem a své místo zde mají i fanoušci. Chcete vyrazit na basketbalové utkání? Podpořte místní basketbalový klub TJ Rožnov p. Radhoštěm!

TJ Rožnov pod Radhoštěm je pravidelným účastníkem basketbalových soutěží. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho basketbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Rožnov pod Radhoštěm a okolí nabízí spoustu sportovních událostí, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

@tj-roznov-pod-radhostem
#czbasketball

Basketbal 2023

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023