Administrace Sportovní akce

Basketpoint Frýdek-Místek

Nejbližší domácí zápasy
Basketpoint Frýdek-Místek

celostátní liga - junioři U19

BK Hladnov Ostrava

26.9.2020
7. ZŠ Frýdek-Místek
T.G.Masaryka 503, Frýdek-Místek
celostátní liga - junioři U19

BK Opava

27.9.2020
7. ZŠ Frýdek-Místek
T.G.Masaryka 503, Frýdek-Místek
celostátní liga - junioři U19

SAM Brno B

10.10.2020
Gymnázium Petra Bezruče
T.G.Masaryka 503, Frýdek-Místek

Rozpis zápasů
Basketpoint Frýdek-Místek

  • 10 soutěžíBasketpoint Frýdek-Místek
    • 14 zápasůcelostátní liga - junioři U19
      • 26.9.2020 16:00Basketpoint Frýdek-Místek : BK Hladnov Ostrava
      • 27.9.2020 10:00Basketpoint Frýdek-Místek : BK Opava
      • 10.10.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : SAM Brno B
      • 11.10.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : SK Brno Žabovřesky
      • 24.10.2020 18:00BCM Orli Prostějov B : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 25.10.2020 00:00STRABAG Zlín : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 14.11.2020 15:30TJ Sokol Karviná : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 15.11.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : TJ Sokol Karviná
      • 28.11.2020 00:00BK Opava : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 29.11.2020 00:00BK Hladnov Ostrava : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 12.12.2020 00:00SK Brno Žabovřesky : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 13.12.2020 00:00SAM Brno B : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 9.1.2021 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : STRABAG Zlín
      • 10.1.2021 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : BCM Orli Prostějov B
    • 7 zápasůnadregionální liga - kadeti U17
      • 3.10.2020 13:30Basketpoint Frýdek-Místek : BK Krnov
      • 17.10.2020 00:00BK Opava B : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 21.11.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : BC Nový Jičín
      • 5.12.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : TJ Start Havířov
      • 19.12.2020 00:00BK Krnov : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 16.1.2021 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : BK Opava B
      • 13.2.2021 00:00BC Nový Jičín : Basketpoint Frýdek-Místek
    • 12 zápasůnadregionální liga - žáci U15
      • 26.9.2020 09:30BK Krnov : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 27.9.2020 09:00SK Bruntál : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 10.10.2020 00:00BK Snakes Orlová : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 11.10.2020 00:00Sokol Karviná : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 24.10.2020 00:00BK Příbor : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 25.10.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : BK Příbor
      • 14.11.2020 00:00BK Opava B : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 15.11.2020 00:00BK NH Ostrava B : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 28.11.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : BK Krnov
      • 29.11.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : SK Bruntál
      • 12.12.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : BK Snakes Orlová
      • 13.12.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : Sokol Karviná
    • 12 zápasůžákovská liga - mladší žáci U14
      • 28.9.2020 09:00Basketpoint Frýdek-Místek : TJ Start Havířov
      • 3.10.2020 11:30Basketpoint Frýdek-Místek : BK NH Ostrava
      • 4.10.2020 16:00Basketpoint Frýdek-Místek : BK Opava
      • 17.10.2020 09:30BC Nový Jičín : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 18.10.2020 09:30SK UP BCM Olomouc : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 7.11.2020 00:00BK Snakes Ostrava B : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 8.11.2020 00:00BK Snakes Ostrava : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 17.11.2020 10:00TJ Start Havířov : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 21.11.2020 00:00BK Opava : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 22.11.2020 00:00BK NH Ostrava : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 5.12.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : SK UP BCM Olomouc
      • 6.12.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : BC Nový Jičín
    • 28 zápasůOblastní přebor - starší minižáci U13
      • 26.9.2020 09:00Basketpoint Frýdek-Místek : BK Opava
      • 26.9.2020 10:30Basketpoint Frýdek-Místek : BK Opava
      • 10.10.2020 00:00BK NH Ostrava : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 10.10.2020 00:00BK NH Ostrava : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 24.10.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : BK Snakes Orlová
      • 24.10.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : BK Snakes Orlová
      • 15.11.2020 09:00BC Nový Jičín : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 15.11.2020 10:30BC Nový Jičín : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 28.11.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : BK Snakes Ostrava
      • 28.11.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : BK Snakes Ostrava
      • 13.12.2020 00:00TJ Start Havířov : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 13.12.2020 00:00TJ Start Havířov : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 19.12.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : SK Bruntál
      • 19.12.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : SK Bruntál
      • 9.1.2021 00:00BK Opava : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 9.1.2021 00:00BK Opava : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 24.1.2021 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : BK NH Ostrava
      • 24.1.2021 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : BK NH Ostrava
      • 6.2.2021 00:00BK Snakes Orlová : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 6.2.2021 00:00BK Snakes Orlová : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 27.2.2021 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : BC Nový Jičín
      • 27.2.2021 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : BC Nový Jičín
      • 14.3.2021 00:00BK Snakes Ostrava : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 14.3.2021 00:00BK Snakes Ostrava : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 27.3.2021 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : TJ Start Havířov
      • 27.3.2021 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : TJ Start Havířov
      • 17.4.2021 00:00SK Bruntál : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 17.4.2021 00:00SK Bruntál : Basketpoint Frýdek-Místek
    • 6 zápasůKvalifikace o postup na NF - starší minižáci U13
      • 12.12.2020 00:00BK Snakes Ostrava : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 12.12.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : BK NH Ostrava
      • 23.1.2021 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : BK NH Ostrava
      • 23.1.2021 00:00BK Snakes Ostrava : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 13.3.2021 00:00BK Snakes Ostrava : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 13.3.2021 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : BK NH Ostrava
    • 18 zápasůOblastní přebor - mladší minižáci U12
      • 3.10.2020 09:00BK Opava : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 3.10.2020 11:00BK Opava : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 17.10.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : BK Příbor
      • 17.10.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : BK Příbor
      • 31.10.2020 00:00TJ Sokol Karviná : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 31.10.2020 00:00TJ Sokol Karviná : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 7.11.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : BK Snakes Háj ve Slezsku
      • 7.11.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : BK Snakes Háj ve Slezsku
      • 21.11.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : BK NH MOaP
      • 21.11.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : BK NH MOaP
      • 6.12.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : BK Opava
      • 6.12.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : BK Opava
      • 19.12.2020 00:00BK Příbor : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 19.12.2020 00:00BK Příbor : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 16.1.2021 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : TJ Sokol Karviná
      • 16.1.2021 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : TJ Sokol Karviná
      • 30.1.2021 00:00BK Snakes Háj ve Slezsku : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 30.1.2021 00:00BK Snakes Háj ve Slezsku : Basketpoint Frýdek-Místek
    • 20 zápasůOblastní přebor - nejmladší minižáci U11
      • 27.9.2020 09:00BK Příbor : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 27.9.2020 10:30BK Příbor : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 10.10.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : BK Snakes Orlová
      • 10.10.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : BK Snakes Orlová
      • 24.10.2020 00:00BK NH Ostrava PORG : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 24.10.2020 00:00BK NH Ostrava PORG : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 14.11.2020 00:00TJ Start Havířov : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 14.11.2020 00:00TJ Start Havířov : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 28.11.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : BC Nový Jičín
      • 28.11.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : BC Nový Jičín
      • 13.12.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : BK Příbor
      • 13.12.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : BK Příbor
      • 9.1.2021 00:00BK Snakes Orlová : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 9.1.2021 00:00BK Snakes Orlová : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 24.1.2021 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : BK NH Ostrava PORG
      • 24.1.2021 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : BK NH Ostrava PORG
      • 6.2.2021 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : TJ Start Havířov
      • 6.2.2021 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : TJ Start Havířov
      • 27.2.2021 00:00BC Nový Jičín : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 27.2.2021 00:00BC Nový Jičín : Basketpoint Frýdek-Místek
    • 6 zápasůKvalifikace o postup na NF - nejmladší minižáci U11
      • 12.12.2020 00:00BK NH Ostrava : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 12.12.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : BK Snakes Ostrava
      • 23.1.2021 00:00BK Snakes Ostrava : Basketpoint Frýdek-Místek
      • 23.1.2021 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : BK NH Ostrava
      • 13.3.2021 00:00Basketpoint Frýdek-Místek : BK Snakes Ostrava
      • 13.3.2021 00:00BK NH Ostrava : Basketpoint Frýdek-Místek
    • 36 zápasůOblastní přebor - nejmladší minižáci U10
      • 3.10.2020 08:30Basketpoint Frýdek-Místek "F" : BK Hladnov Ostrava
      • 3.10.2020 10:00Basketpoint Frýdek-Místek "F" : BK Hladnov Ostrava
      • 3.10.2020 10:00BK Příbor : Basketpoint Frýdek-Místek "M"
      • 3.10.2020 11:30BK Příbor : Basketpoint Frýdek-Místek "M"
      • 17.10.2020 00:00BK NH MOaP : Basketpoint Frýdek-Místek "F"
      • 17.10.2020 00:00BK NH MOaP : Basketpoint Frýdek-Místek "F"
      • 7.11.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek "F" : BK Snakes Orlová
      • 7.11.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek "F" : BK Snakes Orlová
      • 7.11.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek "M" : BK Opava
      • 7.11.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek "M" : BK Opava
      • 21.11.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek "F" : BK NH Poruba
      • 21.11.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek "F" : BK NH Poruba
      • 21.11.2020 00:00BK Snakes Poruba : Basketpoint Frýdek-Místek "M"
      • 21.11.2020 00:00BK Snakes Poruba : Basketpoint Frýdek-Místek "M"
      • 5.12.2020 00:00TJ Start Havířov : Basketpoint Frýdek-Místek "F"
      • 5.12.2020 00:00TJ Start Havířov : Basketpoint Frýdek-Místek "F"
      • 5.12.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek "M" : BK Snakes Ostrava
      • 5.12.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek "M" : BK Snakes Ostrava
      • 19.12.2020 00:00BK Hladnov Ostrava : Basketpoint Frýdek-Místek "F"
      • 19.12.2020 00:00BK Hladnov Ostrava : Basketpoint Frýdek-Místek "F"
      • 19.12.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek "M" : BK Příbor
      • 19.12.2020 00:00Basketpoint Frýdek-Místek "M" : BK Příbor
      • 16.1.2021 00:00Basketpoint Frýdek-Místek "F" : BK NH MOaP
      • 16.1.2021 00:00Basketpoint Frýdek-Místek "F" : BK NH MOaP
      • 30.1.2021 00:00BK Snakes Orlová : Basketpoint Frýdek-Místek "F"
      • 30.1.2021 00:00BK Snakes Orlová : Basketpoint Frýdek-Místek "F"
      • 30.1.2021 00:00BK Opava : Basketpoint Frýdek-Místek "M"
      • 30.1.2021 00:00BK Opava : Basketpoint Frýdek-Místek "M"
      • 13.2.2021 00:00BK NH Poruba : Basketpoint Frýdek-Místek "F"
      • 13.2.2021 00:00BK NH Poruba : Basketpoint Frýdek-Místek "F"
      • 13.2.2021 00:00Basketpoint Frýdek-Místek "M" : BK Snakes Poruba
      • 13.2.2021 00:00Basketpoint Frýdek-Místek "M" : BK Snakes Poruba
      • 6.3.2021 00:00Basketpoint Frýdek-Místek "F" : TJ Start Havířov
      • 6.3.2021 00:00Basketpoint Frýdek-Místek "F" : TJ Start Havířov
      • 6.3.2021 00:00BK Snakes Ostrava : Basketpoint Frýdek-Místek "M"
      • 6.3.2021 00:00BK Snakes Ostrava : Basketpoint Frýdek-Místek "M"
[{"match_id":"specMatchZap5900","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BK Hladnov Ostrava (26.9.2020 16:00)","match_field":"7. Z\u0160 Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - celost\u00e1tn\u00ed liga - junio\u0159i U19","match_lng":0,"match_lat":0,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap5912","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BK Opava (27.9.2020 10:00)","match_field":"7. Z\u0160 Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - celost\u00e1tn\u00ed liga - junio\u0159i U19","match_lng":0.00015,"match_lat":3.0e-5,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap5928","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : SAM Brno B (10.10.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - celost\u00e1tn\u00ed liga - junio\u0159i U19","match_lng":18.33825,"match_lat":49.67418,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap5940","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : SK Brno \u017dabov\u0159esky (11.10.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - celost\u00e1tn\u00ed liga - junio\u0159i U19","match_lng":18.3384,"match_lat":49.67421,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap5951","match_hteam":"BCM Orli Prost\u011bjov","match_detail":"Z\u00e1pas: BCM Orli Prost\u011bjov B : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (24.10.2020 18:00)","match_field":"N\u00e1rodn\u00ed sportovn\u00ed centrum Prost\u011bjov","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - celost\u00e1tn\u00ed liga - junio\u0159i U19","match_lng":17.09982,"match_lat":49.48064,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap5962","match_hteam":"SKB Zl\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: STRABAG Zl\u00edn : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (25.10.2020 00:00)","match_field":"M\u011bstsk\u00e1 SH Zelen\u00e9","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - celost\u00e1tn\u00ed liga - junio\u0159i U19","match_lng":17.69686,"match_lat":49.2258,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap5976","match_hteam":"TJ Sokol Karvin\u00e1","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Sokol Karvin\u00e1 : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (14.11.2020 15:30)","match_field":"T\u011blocvi\u010dna Z\u0160 Dru\u017eby","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - celost\u00e1tn\u00ed liga - junio\u0159i U19","match_lng":18.52872,"match_lat":49.86715,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap5985","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : TJ Sokol Karvin\u00e1 (15.11.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - celost\u00e1tn\u00ed liga - junio\u0159i U19","match_lng":18.338549999999998,"match_lat":49.67424,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap5999","match_hteam":"BK Opava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Opava : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (28.11.2020 00:00)","match_field":"V\u00edce\u00fa\u010delov\u00e1 hala Opava","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - celost\u00e1tn\u00ed liga - junio\u0159i U19","match_lng":17.88351,"match_lat":49.94932,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6011","match_hteam":"BK Hladnov Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Hladnov Ostrava : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (29.11.2020 00:00)","match_field":"Hala V\u0160B-TU Slezsk\u00e1 Ostrava","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - celost\u00e1tn\u00ed liga - junio\u0159i U19","match_lng":18.30656,"match_lat":49.84454,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6023","match_hteam":"SK Brno \u017dabov\u0159esky","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Brno \u017dabov\u0159esky : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (12.12.2020 00:00)","match_field":"SH Rosni\u010dka Brno","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - celost\u00e1tn\u00ed liga - junio\u0159i U19","match_lng":16.57682,"match_lat":49.20656,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6035","match_hteam":"SAM Brno","match_detail":"Z\u00e1pas: SAM Brno B : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (13.12.2020 00:00)","match_field":"SH Morenda","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - celost\u00e1tn\u00ed liga - junio\u0159i U19","match_lng":16.5961,"match_lat":49.18439,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6048","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : STRABAG Zl\u00edn (9.1.2021 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - celost\u00e1tn\u00ed liga - junio\u0159i U19","match_lng":18.3387,"match_lat":49.67427,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6060","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BCM Orli Prost\u011bjov B (10.1.2021 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - celost\u00e1tn\u00ed liga - junio\u0159i U19","match_lng":18.338849999999997,"match_lat":49.6743,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2757","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BK Krnov (3.10.2020 13:30)","match_field":"1. Z\u0160 Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":18.35294,"match_lat":49.68602,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2798","match_hteam":"BK Opava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Opava B : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (17.10.2020 00:00)","match_field":"V\u00edce\u00fa\u010delov\u00e1 hala Opava","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":17.883660000000003,"match_lat":49.94935,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2872","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BC Nov\u00fd Ji\u010d\u00edn (21.11.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":18.339,"match_lat":49.67433,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2908","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : TJ Start Hav\u00ed\u0159ov (5.12.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":18.33915,"match_lat":49.67436,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2938","match_hteam":"BK Krnov","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Krnov : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (19.12.2020 00:00)","match_field":"Hala TJ Lokomotiva","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":17.67727,"match_lat":50.0861,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap2968","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BK Opava B (16.1.2021 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":18.339299999999998,"match_lat":49.67439,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3021","match_hteam":"BC Nov\u00fd Ji\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BC Nov\u00fd Ji\u010d\u00edn : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (13.2.2021 00:00)","match_field":"SH Kryt\u00fd baz\u00e9n","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - kadeti U17","match_lng":18.01286,"match_lat":49.5984,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap443","match_hteam":"BK Krnov","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Krnov : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (26.9.2020 09:30)","match_field":"Hala TJ Lokomotiva","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":17.67742,"match_lat":50.086130000000004,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap469","match_hteam":"SK Brunt\u00e1l","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Brunt\u00e1l : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (27.9.2020 09:00)","match_field":"Sportovn\u00ed hala Brunt\u00e1l","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":17.45411,"match_lat":49.98953,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap501","match_hteam":"BK Snakes Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Snakes Orlov\u00e1 : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (10.10.2020 00:00)","match_field":"Hala Gymn\u00e1zia","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":18.42636,"match_lat":49.87256,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap524","match_hteam":"TJ Sokol Karvin\u00e1","match_detail":"Z\u00e1pas: Sokol Karvin\u00e1 : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (11.10.2020 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":0.0003,"match_lat":6.0e-5,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap550","match_hteam":"BK P\u0159\u00edbor","match_detail":"Z\u00e1pas: BK P\u0159\u00edbor : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (24.10.2020 00:00)","match_field":"t\u011blocvi\u010dna Masarykova gymn\u00e1zia","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":18.14034,"match_lat":49.64031,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap578","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BK P\u0159\u00edbor (25.10.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":18.33945,"match_lat":49.67442,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap613","match_hteam":"BK Opava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Opava B : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (14.11.2020 00:00)","match_field":"V\u00edce\u00fa\u010delov\u00e1 hala Opava","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":17.88381,"match_lat":49.94938,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap634","match_hteam":"BK NH Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK NH Ostrava B : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (15.11.2020 00:00)","match_field":"Bonver ar\u00e9na","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":18.28019,"match_lat":49.83368,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap659","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BK Krnov (28.11.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":18.339599999999997,"match_lat":49.67445,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap685","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : SK Brunt\u00e1l (29.11.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":18.33975,"match_lat":49.67448,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap718","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BK Snakes Orlov\u00e1 (12.12.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":18.3399,"match_lat":49.67451,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap742","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : Sokol Karvin\u00e1 (13.12.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - nadregion\u00e1ln\u00ed liga - \u017e\u00e1ci U15","match_lng":18.340049999999998,"match_lat":49.67454,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3159","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : TJ Start Hav\u00ed\u0159ov (28.9.2020 09:00)","match_field":"1. Z\u0160 Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":18.35309,"match_lat":49.68605,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3182","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BK NH Ostrava (3.10.2020 11:30)","match_field":"1. Z\u0160 Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":18.35324,"match_lat":49.68608,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3203","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BK Opava (4.10.2020 16:00)","match_field":"1. Z\u0160 Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":18.35339,"match_lat":49.68611,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3224","match_hteam":"BC Nov\u00fd Ji\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BC Nov\u00fd Ji\u010d\u00edn : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (17.10.2020 09:30)","match_field":"SH Kryt\u00fd baz\u00e9n","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":18.01301,"match_lat":49.59843,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3246","match_hteam":"SK UP Olomouc","match_detail":"Z\u00e1pas: SK UP BCM Olomouc : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (18.10.2020 09:30)","match_field":"SH UP Olomouc","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":17.25009,"match_lat":49.60283,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3264","match_hteam":"BK Snakes Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Snakes Ostrava B : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (7.11.2020 00:00)","match_field":"Z\u0160 Dvorsk\u00e9ho","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":18.24745,"match_lat":49.78027,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3285","match_hteam":"BK Snakes Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Snakes Ostrava : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (8.11.2020 00:00)","match_field":"Z\u0160 Dvorsk\u00e9ho","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":18.247600000000002,"match_lat":49.780300000000004,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3306","match_hteam":"TJ Start Hav\u00ed\u0159ov","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Start Hav\u00ed\u0159ov : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (17.11.2020 10:00)","match_field":"M\u011bstsk\u00e1 SH Z\u0160 \u017d\u00e1kovsk\u00e1 ","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":18.44466,"match_lat":49.77949,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3329","match_hteam":"BK Opava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Opava : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (21.11.2020 00:00)","match_field":"V\u00edce\u00fa\u010delov\u00e1 hala Opava","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":17.883960000000002,"match_lat":49.94941,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3350","match_hteam":"BK NH Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK NH Ostrava : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (22.11.2020 00:00)","match_field":"SH Ostrava-Tatran","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":18.280340000000002,"match_lat":49.83371,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3372","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : SK UP BCM Olomouc (5.12.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":18.3402,"match_lat":49.67457,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3392","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BC Nov\u00fd Ji\u010d\u00edn (6.12.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - \u017e\u00e1kovsk\u00e1 liga - mlad\u0161\u00ed \u017e\u00e1ci U14","match_lng":18.340349999999997,"match_lat":49.6746,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6508","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BK Opava (26.9.2020 09:00)","match_field":"1. Z\u0160 Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":18.35354,"match_lat":49.68614,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6509","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BK Opava (26.9.2020 10:30)","match_field":"1. Z\u0160 Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":18.35369,"match_lat":49.68617,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6524","match_hteam":"BK NH Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK NH Ostrava : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (10.10.2020 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":0.00045,"match_lat":9.0e-5,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6525","match_hteam":"BK NH Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK NH Ostrava : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (10.10.2020 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":0.0006,"match_lat":0.00012,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6540","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BK Snakes Orlov\u00e1 (24.10.2020 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":0.0007499999999999999,"match_lat":0.00015000000000000001,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6541","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BK Snakes Orlov\u00e1 (24.10.2020 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":0.0009,"match_lat":0.00018,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6554","match_hteam":"BC Nov\u00fd Ji\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BC Nov\u00fd Ji\u010d\u00edn : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (15.11.2020 09:00)","match_field":"SH Kryt\u00fd baz\u00e9n","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":18.01316,"match_lat":49.598459999999996,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6555","match_hteam":"BC Nov\u00fd Ji\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BC Nov\u00fd Ji\u010d\u00edn : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (15.11.2020 10:30)","match_field":"SH Kryt\u00fd baz\u00e9n","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":18.01331,"match_lat":49.59849,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6572","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BK Snakes Ostrava (28.11.2020 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":0.00105,"match_lat":0.00021,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6573","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BK Snakes Ostrava (28.11.2020 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":0.0012,"match_lat":0.00024,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6600","match_hteam":"TJ Start Hav\u00ed\u0159ov","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Start Hav\u00ed\u0159ov : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (13.12.2020 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":0.0013499999999999999,"match_lat":0.00027,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6601","match_hteam":"TJ Start Hav\u00ed\u0159ov","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Start Hav\u00ed\u0159ov : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (13.12.2020 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":0.0014999999999999998,"match_lat":0.00030000000000000003,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6604","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : SK Brunt\u00e1l (19.12.2020 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":0.0016499999999999998,"match_lat":0.00033,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6605","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : SK Brunt\u00e1l (19.12.2020 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":0.0018,"match_lat":0.00036,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6618","match_hteam":"BK Opava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Opava : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (9.1.2021 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":0.00195,"match_lat":0.00039,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6619","match_hteam":"BK Opava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Opava : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (9.1.2021 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":0.0021,"match_lat":0.00042,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6634","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BK NH Ostrava (24.1.2021 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":0.00225,"match_lat":0.00045,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6635","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BK NH Ostrava (24.1.2021 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":0.0024,"match_lat":0.00048,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6644","match_hteam":"BK Snakes Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Snakes Orlov\u00e1 : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (6.2.2021 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":0.0025499999999999997,"match_lat":0.00051,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6645","match_hteam":"BK Snakes Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Snakes Orlov\u00e1 : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (6.2.2021 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":0.0026999999999999997,"match_lat":0.00054,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6658","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BC Nov\u00fd Ji\u010d\u00edn (27.2.2021 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":0.0028499999999999997,"match_lat":0.00057,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6659","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BC Nov\u00fd Ji\u010d\u00edn (27.2.2021 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":0.0029999999999999996,"match_lat":0.0006000000000000001,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6676","match_hteam":"BK Snakes Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Snakes Ostrava : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (14.3.2021 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":0.0031499999999999996,"match_lat":0.00063,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6677","match_hteam":"BK Snakes Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Snakes Ostrava : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (14.3.2021 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":0.0032999999999999995,"match_lat":0.00066,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6688","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : TJ Start Hav\u00ed\u0159ov (27.3.2021 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":0.0034499999999999995,"match_lat":0.00069,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6689","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : TJ Start Hav\u00ed\u0159ov (27.3.2021 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":0.0036,"match_lat":0.00072,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6690","match_hteam":"SK Brunt\u00e1l","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Brunt\u00e1l : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (17.4.2021 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":0.00375,"match_lat":0.00075,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6691","match_hteam":"SK Brunt\u00e1l","match_detail":"Z\u00e1pas: SK Brunt\u00e1l : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (17.4.2021 00:00)","match_field":null,"match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":0.0039,"match_lat":0.00078,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap10809","match_hteam":"BK Snakes Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Snakes Ostrava : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (12.12.2020 00:00)","match_field":"Z\u0160 Dvorsk\u00e9ho","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Kvalifikace o postup na NF - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":18.24775,"match_lat":49.78033,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap10810","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BK NH Ostrava (12.12.2020 00:00)","match_field":"Z\u0160 Dvorsk\u00e9ho","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Kvalifikace o postup na NF - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":18.2479,"match_lat":49.78036,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap10812","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BK NH Ostrava (23.1.2021 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Kvalifikace o postup na NF - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":18.3405,"match_lat":49.67463,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap10814","match_hteam":"BK Snakes Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Snakes Ostrava : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (23.1.2021 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Kvalifikace o postup na NF - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":18.34065,"match_lat":49.67466,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap10816","match_hteam":"BK Snakes Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Snakes Ostrava : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (13.3.2021 00:00)","match_field":"SH Ostrava-Tatran","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Kvalifikace o postup na NF - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":18.28049,"match_lat":49.83374,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap10817","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BK NH Ostrava (13.3.2021 00:00)","match_field":"SH Ostrava-Tatran","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Kvalifikace o postup na NF - star\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U13","match_lng":18.280640000000002,"match_lat":49.83377,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3410","match_hteam":"BK Opava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Opava : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (3.10.2020 09:00)","match_field":"V\u00edce\u00fa\u010delov\u00e1 hala Opava","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":17.88411,"match_lat":49.94944,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3411","match_hteam":"BK Opava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Opava : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (3.10.2020 11:00)","match_field":"V\u00edce\u00fa\u010delov\u00e1 hala Opava","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":17.88426,"match_lat":49.94947,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3429","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BK P\u0159\u00edbor (17.10.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":18.340799999999998,"match_lat":49.67469,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3430","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BK P\u0159\u00edbor (17.10.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":18.34095,"match_lat":49.67472,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3444","match_hteam":"TJ Sokol Karvin\u00e1","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Sokol Karvin\u00e1 : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (31.10.2020 00:00)","match_field":"Z\u0160 Dru\u017eby Karvin\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":18.52834,"match_lat":49.86665,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3445","match_hteam":"TJ Sokol Karvin\u00e1","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Sokol Karvin\u00e1 : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (31.10.2020 00:00)","match_field":"Z\u0160 Dru\u017eby Karvin\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":18.52849,"match_lat":49.86668,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3454","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BK Snakes H\u00e1j ve Slezsku (7.11.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":18.341099999999997,"match_lat":49.67475,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3455","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BK Snakes H\u00e1j ve Slezsku (7.11.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":18.34125,"match_lat":49.67478,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3472","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BK NH MOaP (21.11.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":18.3414,"match_lat":49.67481,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3473","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BK NH MOaP (21.11.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":18.341549999999998,"match_lat":49.67484,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3493","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BK Opava (6.12.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":18.3417,"match_lat":49.67487,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3494","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BK Opava (6.12.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":18.341849999999997,"match_lat":49.6749,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3504","match_hteam":"BK P\u0159\u00edbor","match_detail":"Z\u00e1pas: BK P\u0159\u00edbor : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (19.12.2020 00:00)","match_field":"Z\u0160 npor. Loma P\u0159\u00edbor","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":18.15097,"match_lat":49.63957,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3505","match_hteam":"BK P\u0159\u00edbor","match_detail":"Z\u00e1pas: BK P\u0159\u00edbor : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (19.12.2020 00:00)","match_field":"Z\u0160 npor. Loma P\u0159\u00edbor","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":18.151120000000002,"match_lat":49.6396,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3518","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : TJ Sokol Karvin\u00e1 (16.1.2021 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":18.342,"match_lat":49.674929999999996,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3519","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : TJ Sokol Karvin\u00e1 (16.1.2021 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":18.34215,"match_lat":49.67496,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3534","match_hteam":"BK Snakes Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Snakes H\u00e1j ve Slezsku : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (30.1.2021 00:00)","match_field":"Z\u0160 H\u00e1j ve Slezsku","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":0.00405,"match_lat":0.0008100000000000001,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap3535","match_hteam":"BK Snakes Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Snakes H\u00e1j ve Slezsku : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (30.1.2021 00:00)","match_field":"Z\u0160 H\u00e1j ve Slezsku","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - mlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U12","match_lng":0.0042,"match_lat":0.00084,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6922","match_hteam":"BK P\u0159\u00edbor","match_detail":"Z\u00e1pas: BK P\u0159\u00edbor : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (27.9.2020 09:00)","match_field":"Z\u0160 npor. Loma P\u0159\u00edbor","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U11","match_lng":18.15127,"match_lat":49.63963,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6923","match_hteam":"BK P\u0159\u00edbor","match_detail":"Z\u00e1pas: BK P\u0159\u00edbor : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (27.9.2020 10:30)","match_field":"Z\u0160 npor. Loma P\u0159\u00edbor","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U11","match_lng":18.15142,"match_lat":49.63966,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6934","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BK Snakes Orlov\u00e1 (10.10.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U11","match_lng":18.342299999999998,"match_lat":49.67499,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6935","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BK Snakes Orlov\u00e1 (10.10.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U11","match_lng":18.34245,"match_lat":49.675019999999996,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6945","match_hteam":"BK NH Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK NH Ostrava PORG : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (24.10.2020 00:00)","match_field":"SH Ostrava-Tatran","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U11","match_lng":18.28079,"match_lat":49.833800000000004,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6946","match_hteam":"BK NH Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK NH Ostrava PORG : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (24.10.2020 00:00)","match_field":"SH Ostrava-Tatran","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U11","match_lng":18.28094,"match_lat":49.83383,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6956","match_hteam":"TJ Start Hav\u00ed\u0159ov","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Start Hav\u00ed\u0159ov : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (14.11.2020 00:00)","match_field":"M\u011bstsk\u00e1 SH Z\u0160 \u017d\u00e1kovsk\u00e1 ","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U11","match_lng":18.44481,"match_lat":49.779520000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6957","match_hteam":"TJ Start Hav\u00ed\u0159ov","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Start Hav\u00ed\u0159ov : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (14.11.2020 00:00)","match_field":"M\u011bstsk\u00e1 SH Z\u0160 \u017d\u00e1kovsk\u00e1 ","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U11","match_lng":18.44496,"match_lat":49.77955,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6972","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BC Nov\u00fd Ji\u010d\u00edn (28.11.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U11","match_lng":18.342599999999997,"match_lat":49.67505,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6973","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BC Nov\u00fd Ji\u010d\u00edn (28.11.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U11","match_lng":18.34275,"match_lat":49.67508,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6982","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BK P\u0159\u00edbor (13.12.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U11","match_lng":18.3429,"match_lat":49.67511,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6983","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BK P\u0159\u00edbor (13.12.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U11","match_lng":18.343049999999998,"match_lat":49.67514,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6995","match_hteam":"BK Snakes Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Snakes Orlov\u00e1 : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (9.1.2021 00:00)","match_field":"Z\u0160 \u0160koln\u00ed Orlov\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U11","match_lng":18.4344,"match_lat":49.87495,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap6996","match_hteam":"BK Snakes Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Snakes Orlov\u00e1 : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (9.1.2021 00:00)","match_field":"Z\u0160 \u0160koln\u00ed Orlov\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U11","match_lng":18.43455,"match_lat":49.87498,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap7004","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BK NH Ostrava PORG (24.1.2021 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U11","match_lng":18.3432,"match_lat":49.67517,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap7009","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BK NH Ostrava PORG (24.1.2021 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U11","match_lng":18.343349999999997,"match_lat":49.6752,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap7016","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : TJ Start Hav\u00ed\u0159ov (6.2.2021 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U11","match_lng":18.3435,"match_lat":49.67523,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap7017","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : TJ Start Hav\u00ed\u0159ov (6.2.2021 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U11","match_lng":18.34365,"match_lat":49.67526,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap7032","match_hteam":"BC Nov\u00fd Ji\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BC Nov\u00fd Ji\u010d\u00edn : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (27.2.2021 00:00)","match_field":"SH Kryt\u00fd baz\u00e9n","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U11","match_lng":18.01346,"match_lat":49.59852,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap7033","match_hteam":"BC Nov\u00fd Ji\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: BC Nov\u00fd Ji\u010d\u00edn : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (27.2.2021 00:00)","match_field":"SH Kryt\u00fd baz\u00e9n","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U11","match_lng":18.01361,"match_lat":49.598549999999996,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap10818","match_hteam":"BK NH Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK NH Ostrava : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (12.12.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Kvalifikace o postup na NF - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U11","match_lng":18.343799999999998,"match_lat":49.67529,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap10819","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BK Snakes Ostrava (12.12.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Kvalifikace o postup na NF - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U11","match_lng":18.34395,"match_lat":49.67532,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap10822","match_hteam":"BK Snakes Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Snakes Ostrava : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (23.1.2021 00:00)","match_field":"SH Ostrava-Tatran","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Kvalifikace o postup na NF - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U11","match_lng":18.281090000000003,"match_lat":49.83386,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap10823","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BK NH Ostrava (23.1.2021 00:00)","match_field":"SH Ostrava-Tatran","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Kvalifikace o postup na NF - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U11","match_lng":18.28124,"match_lat":49.833890000000004,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap10824","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek : BK Snakes Ostrava (13.3.2021 00:00)","match_field":"Z\u0160 Dvorsk\u00e9ho","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Kvalifikace o postup na NF - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U11","match_lng":18.24805,"match_lat":49.780390000000004,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap10826","match_hteam":"BK NH Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK NH Ostrava : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek (13.3.2021 00:00)","match_field":"Z\u0160 Dvorsk\u00e9ho","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Kvalifikace o postup na NF - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U11","match_lng":18.2482,"match_lat":49.78042,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap8898","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek \"F\" : BK Hladnov Ostrava (3.10.2020 08:30)","match_field":"1. Z\u0160 Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":18.35384,"match_lat":49.6862,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap8893","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek \"F\" : BK Hladnov Ostrava (3.10.2020 10:00)","match_field":"1. Z\u0160 Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":18.35399,"match_lat":49.68623,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap8901","match_hteam":"BK P\u0159\u00edbor","match_detail":"Z\u00e1pas: BK P\u0159\u00edbor : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek \"M\" (3.10.2020 10:00)","match_field":"Z\u0160 npor. Loma P\u0159\u00edbor","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":18.15157,"match_lat":49.63969,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap8902","match_hteam":"BK P\u0159\u00edbor","match_detail":"Z\u00e1pas: BK P\u0159\u00edbor : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek \"M\" (3.10.2020 11:30)","match_field":"Z\u0160 npor. Loma P\u0159\u00edbor","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":18.15172,"match_lat":49.63972,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap8907","match_hteam":"Basketbalov\u00fd klub NH Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK NH MOaP : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek \"F\" (17.10.2020 00:00)","match_field":"SH Ostrava-Tatran","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":18.281390000000002,"match_lat":49.83392,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap8908","match_hteam":"Basketbalov\u00fd klub NH Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK NH MOaP : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek \"F\" (17.10.2020 00:00)","match_field":"SH Ostrava-Tatran","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":18.28154,"match_lat":49.83395,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap8913","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek \"F\" : BK Snakes Orlov\u00e1 (7.11.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":18.344099999999997,"match_lat":49.67535,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap8914","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek \"F\" : BK Snakes Orlov\u00e1 (7.11.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":18.34425,"match_lat":49.67538,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap8921","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek \"M\" : BK Opava (7.11.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":18.3444,"match_lat":49.67541,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap8922","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek \"M\" : BK Opava (7.11.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":18.344549999999998,"match_lat":49.67544,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap8927","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek \"F\" : BK NH Poruba (21.11.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":18.3447,"match_lat":49.67547,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap8928","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek \"F\" : BK NH Poruba (21.11.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":18.344849999999997,"match_lat":49.6755,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap8929","match_hteam":"BK Snakes Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Snakes Poruba : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek \"M\" (21.11.2020 00:00)","match_field":"S\u0160SP Ostrava-Poruba","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":0.00435,"match_lat":0.00087,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap8930","match_hteam":"BK Snakes Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Snakes Poruba : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek \"M\" (21.11.2020 00:00)","match_field":"S\u0160SP Ostrava-Poruba","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":0.0045,"match_lat":0.0009,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap8935","match_hteam":"TJ Start Hav\u00ed\u0159ov","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Start Hav\u00ed\u0159ov : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek \"F\" (5.12.2020 00:00)","match_field":"M\u011bstsk\u00e1 SH Z\u0160 \u017d\u00e1kovsk\u00e1 ","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":18.44511,"match_lat":49.77958,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap8936","match_hteam":"TJ Start Hav\u00ed\u0159ov","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Start Hav\u00ed\u0159ov : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek \"F\" (5.12.2020 00:00)","match_field":"M\u011bstsk\u00e1 SH Z\u0160 \u017d\u00e1kovsk\u00e1 ","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":18.445259999999998,"match_lat":49.779610000000005,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap8939","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek \"M\" : BK Snakes Ostrava (5.12.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":18.345,"match_lat":49.67553,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap8940","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek \"M\" : BK Snakes Ostrava (5.12.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":18.34515,"match_lat":49.67556,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap8945","match_hteam":"BK Hladnov Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Hladnov Ostrava : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek \"F\" (19.12.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Hladnov","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":18.3049,"match_lat":49.84654,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap8946","match_hteam":"BK Hladnov Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Hladnov Ostrava : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek \"F\" (19.12.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Hladnov","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":18.30505,"match_lat":49.84657,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap8951","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek \"M\" : BK P\u0159\u00edbor (19.12.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":18.345299999999998,"match_lat":49.67559,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap8952","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek \"M\" : BK P\u0159\u00edbor (19.12.2020 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":18.34545,"match_lat":49.67562,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap8957","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek \"F\" : BK NH MOaP (16.1.2021 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":18.345599999999997,"match_lat":49.67565,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap8958","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek \"F\" : BK NH MOaP (16.1.2021 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":18.34575,"match_lat":49.67568,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap8963","match_hteam":"BK Snakes Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Snakes Orlov\u00e1 : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek \"F\" (30.1.2021 00:00)","match_field":"Z\u0160 \u0160koln\u00ed Orlov\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":18.4347,"match_lat":49.875009999999996,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap8964","match_hteam":"BK Snakes Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Snakes Orlov\u00e1 : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek \"F\" (30.1.2021 00:00)","match_field":"Z\u0160 \u0160koln\u00ed Orlov\u00e1","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":18.43485,"match_lat":49.87504,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap8971","match_hteam":"BK Opava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Opava : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek \"M\" (30.1.2021 00:00)","match_field":"V\u00edce\u00fa\u010delov\u00e1 hala Opava","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":17.884410000000003,"match_lat":49.9495,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap8972","match_hteam":"BK Opava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Opava : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek \"M\" (30.1.2021 00:00)","match_field":"V\u00edce\u00fa\u010delov\u00e1 hala Opava","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":17.88456,"match_lat":49.94953,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap8977","match_hteam":"BK NH Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK NH Poruba : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek \"F\" (13.2.2021 00:00)","match_field":"SH Ostrava-Tatran","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":18.28169,"match_lat":49.833980000000004,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap8978","match_hteam":"BK NH Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK NH Poruba : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek \"F\" (13.2.2021 00:00)","match_field":"SH Ostrava-Tatran","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":18.281840000000003,"match_lat":49.83401,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap8979","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek \"M\" : BK Snakes Poruba (13.2.2021 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":18.3459,"match_lat":49.67571,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap8980","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek \"M\" : BK Snakes Poruba (13.2.2021 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":18.346049999999998,"match_lat":49.67574,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap8985","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek \"F\" : TJ Start Hav\u00ed\u0159ov (6.3.2021 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":18.3462,"match_lat":49.67577,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap8986","match_hteam":"Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek","match_detail":"Z\u00e1pas: Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek \"F\" : TJ Start Hav\u00ed\u0159ov (6.3.2021 00:00)","match_field":"Gymn\u00e1zium Petra Bezru\u010de","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":18.346349999999997,"match_lat":49.6758,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap8990","match_hteam":"BK Snakes Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Snakes Ostrava : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek \"M\" (6.3.2021 00:00)","match_field":"Z\u0160 Dvorsk\u00e9ho","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":18.248350000000002,"match_lat":49.78045,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap8991","match_hteam":"BK Snakes Ostrava","match_detail":"Z\u00e1pas: BK Snakes Ostrava : Basketpoint Fr\u00fddek-M\u00edstek \"M\" (6.3.2021 00:00)","match_field":"Z\u0160 Dvorsk\u00e9ho","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Basketbal - Oblastn\u00ed p\u0159ebor - nejmlad\u0161\u00ed mini\u017e\u00e1ci U10","match_lng":18.2485,"match_lat":49.780480000000004,"markfn":"poi_basketbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""}]
[{"center_lat":49.67418,"center_lng":18.33825}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Basketpoint Frýdek-Místek

T.G.Masaryka 503, Frýdek-Místek
z.navratil@inva.cz
602533111

Chceš začít hrát basketbal?

Pro všechny zájemce o basketbal ve městě Frýdek-Místek. Sportovní klub Basketpoint Frýdek-Místek nabízí možnost vstoupit do klubu.

z.navratil@inva.cz

Sport Frýdek-Místek!

Vyrazte podpořit místní basketbalový klub Basketpoint Frýdek-Místek na jeho domácí utkání. Rozpis zápasů v basketbalu na sportmap.cz. Basketbal je sport kde se hraje do poslední vteřiny a sportovní klub Basketpoint Frýdek-Místek se těší, že budete u toho!

Mezi dřívější klubové názvy patří Basketpoint Frýdek-Místek z.s. (od 2017-07-04).

@basketpoint-frydek-mistek
#czbasketball

Basketbalové kluby

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci zdarma. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -



Sportovní kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2020