Administrace Sportovní akce

Sokol Vysoké Mýto

Pro Sokol Vysoké Mýto nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5329147-sokol-vysoke-myto","club_name":"Sokol Vysok\u00e9 M\u00fdto","club_place":"","club_addr":"n\u00e1m. Tyr\u0161ovo 55, Vysok\u00e9 M\u00fdto - M\u011bsto","club_lng":16.15961,"club_lat":49.95079,"markfn":"poi_basketbal.png"}]
[{"center_lat":49.95079,"center_lng":16.15961}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Tělocvičná jednota Sokol Vysoké Mýto

nám. Tyršovo 55, Vysoké Mýto - Město
josef.ropek@medicamenta.cz
723173367

Chceš začít hrát basketbal?

Pro všechny zájemce o basketbal ve městě Vysoké Mýto. Sportovní klub Sokol Vysoké Mýto nabízí možnost vstoupit do klubu.

josef.ropek@medicamenta.cz

Basketbal Vysoké Mýto!

Basketbal je kolektivním sportem a své místo zde mají i fanoušci. Chcete vyrazit na basketbalové utkání? Podpořte místní basketbalový klub Sokol Vysoké Mýto!

Tělocvičná jednota Sokol Vysoké Mýto je pravidelným účastníkem basketbalových soutěží. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho basketbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Vysoké Mýto a okolí nabízí spoustu sportovních událostí, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

@sokol-vysoke-myto
#czbasketball

Basketbal 2023

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024