Administrace Sportovní akce

KČT TOM Kladno

Pro KČT TOM Kladno nebyly nalezeny žádné akce

[]
[{"club_id":"5334113-kct-tom-kladno","club_name":"K\u010cT TOM Kladno","club_place":"","club_addr":"Arbesova\u00a01187, 272 01, KLADNO Kro\u010dehlavy","club_lng":14.10883,"club_lat":50.14139,"markfn":"poi-sportmap-b.png"}]
[{"center_lat":50.14139,"center_lng":14.10883}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

KČT TOM Kladno

Arbesova 1187, 272 01, KLADNO Kročehlavy
skupik@seznam.cz
777618333

Turistika Kladno

Pokud chcete být členem místního KČT, účastnit se sportovních akcí nebo pomoci při obnově turistického značení, kontaktujte nás.

skupik@seznam.cz

Turistický oddíl mládeže Roháči vznikl v roce 1986 po rozpadu oddílu Rysy. Oddíl je členěn na jednotlivé družiny, které se scházejí na družinových schůzkách vždy jednou týdně.

Děti se učí pracovat s mapou, orientovat se v terénu, hledat spojení ve vlakovém a autobusovém jízdním řádu, poznávat rostliny a zvířata, hrají divadlo či na podzim vyrábějí a pouštějí draky. Většina činností probíhá nenásilně formou her, takže je možno udržet pozornost dětí.

KČT TOM Kladno se schází jednou měsíčně na oddílové schůzce, kde si děti zahrají hry, dovědí se informace na příští měsíc a dostanou oddílový časopis, jehož součástí je i plán činnosti a stránka pro rodiče.

#turistika
Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024