Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Unčín

Nejbližší domácí zápasy
TJ Sokol Unčín

Omlouváme se, pro "TJ Sokol Unčín" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro TJ Sokol Unčín nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331241-tj-sokol-uncin","club_name":"TJ Sokol Un\u010d\u00edn","club_place":"","club_addr":"Nad Plov\u00e1rnou 509, Krupka, 41743","club_lng":13.88452,"club_lat":50.68787,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.68787,"center_lng":13.88452}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Unčín

Nad Plovárnou 509, Krupka, 41743
sokol.uncin@email.cz
727969221

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Unčín hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

sokol.uncin@email.cz

Sport Krupka!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Unčín. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Unčín byl založen v roce 1946 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Ústecký kraj - 1.B třída dospělých.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Teplice a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 21101 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022