Administrace Sportovní akce

TJ Krupka

Nejbližší domácí zápasy
TJ Krupka

Omlouváme se, pro "TJ Krupka" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..



Pro TJ Krupka nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332594-tj-krupka","club_name":"TJ Krupka","club_place":"","club_addr":"U Stadionu 469, Krupka, 41741","club_lng":13.86463,"club_lat":50.67725,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.67725,"center_lng":13.86463}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Krupka

U Stadionu 469, Krupka, 41741
roucek.k@seznam.cz
739681841

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Krupka hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, dorostu a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

roucek.k@seznam.cz

Sport Krupka!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Krupka. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Krupka je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Ústecký kraj - Krajský přebor dospělých.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Teplice a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.





Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 25462 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -



Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023