Administrace Sportovní akce

TJ Hrob

Nejbližší domácí zápasy
TJ Hrob

Omlouváme se, pro "TJ Hrob" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro TJ Hrob nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331225-tj-hrob","club_name":"TJ Hrob","club_place":"","club_addr":"Ml\u00fdnsk\u00e1 362, Hrob, 41704","club_lng":13.72893,"club_lat":50.65853,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.65853,"center_lng":13.72893}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Hrob

Mlýnská 362, Hrob, 41704
tjhrob-fotbalovyoddil@atlas.cz
624567549

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Hrob hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

tjhrob-fotbalovyoddil@atlas.cz

Sport Hrob!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Hrob. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Hrob byl založen v roce 1945 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Most okresní přebor žáků.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Teplice a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 21101 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022