Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Klenovice na Hané

Pro TJ Sokol Klenovice na Hané nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332758-tj-sokol-klenovice-na-hane","club_name":"TJ Sokol Klenovice na Han\u00e9","club_place":"","club_addr":"Klenovice na Han\u00e9 308, 79823","club_lng":17.20785,"club_lat":49.4063,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.4063,"center_lng":17.20785}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Klenovice na Hané

Klenovice na Hané 308, 79823

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Klenovice na Hané hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

st.cet@seznam.cz

Sport Klenovice na Hané!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Klenovice na Hané. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Klenovice na Hané byl založen v roce 1930 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Olomoucký kraj - 1.B.třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Prostějov a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024