Administrace Sportovní akce

FC Ptení

Pro FC Ptení nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331920-fc-pteni","club_name":"FC Pten\u00ed","club_place":"","club_addr":"Pten\u00ed 36, Pten\u00ed, 798 43","club_lng":16.95639,"club_lat":49.51061,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.51061,"center_lng":16.95639}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

FC Ptení

Ptení 36, Ptení, 798 43
tom.nevrla@centrum.cz
731656599

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FC Ptení hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

tom.nevrla@centrum.cz

Sport Ptení!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FC Ptení. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

FC Ptení byl založen v roce 1957 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Prostějov Přebor OFS II. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Prostějov a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023