Administrace Sportovní akce

SK Protivanov

Pro SK Protivanov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332816-sk-protivanov","club_name":"SK Protivanov","club_place":"","club_addr":"U h\u0159i\u0161t\u011b, 798 48 Protivanov","club_lng":16.83168,"club_lat":49.47962,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.47962,"center_lng":16.83168}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

SK Protivanov

U hřiště, 798 48 Protivanov
skprotivanov@seznam.cz
733400208

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Protivanov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů, žen a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

skprotivanov@seznam.cz

Fotbal Protivanov!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Protivanov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

SK Protivanov je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Řídící komise pro Moravu MSDŽ.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Prostějov a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024