Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Cerekvice nad Bystřicí

Pro TJ Sokol Cerekvice nad Bystřicí nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331392-tj-sokol-cerekvice-nad-bystrici","club_name":"TJ Sokol Cerekvice nad Byst\u0159ic\u00ed","club_place":"","club_addr":"Cerekvice nad Byst\u0159ic\u00ed, Cerekvice, 50777","club_lng":15.7216,"club_lat":50.33071,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.33071,"center_lng":15.7216}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Cerekvice nad Bystřicí

Cerekvice nad Bystřicí, Cerekvice, 50777
patrik@bonus-hk.cz
602432372

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Cerekvice nad Bystřicí hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

patrik@bonus-hk.cz

Sport Cerekvice nad Bystřicí!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Cerekvice nad Bystřicí. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Cerekvice nad Bystřicí byl založen v roce 2019 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Hradec Králové 3. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Jičín a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 36666 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024