Administrace Sportovní akce

FK AMA Žeretice

Pro FK AMA Žeretice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331383-fk-zeretice","club_name":"FK AMA \u017deretice","club_place":"","club_addr":"\u017deretice 111, \u017deretice, 50702","club_lng":15.41104,"club_lat":50.3554,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.3554,"center_lng":15.41104}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Fotbalový klub FC AMA Žeretice

Žeretice 111, Žeretice, 50702
fcamazeretice@post.cz
774732554

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FK AMA Žeretice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fcamazeretice@post.cz

Sport Žeretice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FK AMA Žeretice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Fotbalový klub FC AMA Žeretice je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Jičín III. třída mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Jičín a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 39055 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024