Administrace Sportovní akce

TJ Noviny p. Ralskem

Pro TJ Noviny p. Ralskem nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330984-tj-noviny-pod-ralskem","club_name":"TJ Noviny p. Ralskem","club_place":"","club_addr":"Noviny pod Ralskem 145, Mimo\u0148, 47124","club_lng":14.75247,"club_lat":50.69103,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.69103,"center_lng":14.75247}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Noviny p. Ralskem

Noviny pod Ralskem 145, Mimoň, 47124
jtomas@seznam.cz
602750010

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Noviny p. Ralskem hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

jtomas@seznam.cz

Sport Noviny pod Ralskem!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Noviny p. Ralskem. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Noviny p. Ralskem je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Česká Lípa okresní soutěž - SEVER.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Česká Lípa a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024