Administrace Sportovní akce

TJ Jiskra Nový Oldřichov

Pro TJ Jiskra Nový Oldřichov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330996-tj-jiskra-novy-oldrichov","club_name":"TJ Jiskra Nov\u00fd Old\u0159ichov","club_place":"","club_addr":"Nov\u00fd Old\u0159ichov, 47113","club_lng":14.43893,"club_lat":50.76803,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.76803,"center_lng":14.43893}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Jiskra Nový Oldřichov

Nový Oldřichov, 47113
jiskrano@seznam.cz
604650274

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Jiskra Nový Oldřichov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

jiskrano@seznam.cz

Sport Nový Oldřichov!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Jiskra Nový Oldřichov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Jiskra Nový Oldřichov byl založen v roce 1946 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Česká Lípa okresní soutěž - JIH.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Česká Lípa a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024