Administrace Sportovní akce

TJ Děpoltovice

Pro TJ Děpoltovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330753-tj-depoltovice","club_name":"TJ D\u011bpoltovice","club_place":"","club_addr":"D\u011bpoltovice, 36225 Nov\u00e1 Role","club_lng":12.81395,"club_lat":50.29536,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.29536,"center_lng":12.81395}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Děpoltovice

Děpoltovice, 36225 Nová Role
m.skoupy@centrum.cz
735763221

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Děpoltovice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

m.skoupy@centrum.cz

Sport Děpoltovice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Děpoltovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Děpoltovice byl založen v roce 1947 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Karlovy Vary III.třída mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Karlovy Vary a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024