Administrace Sportovní akce

FK SMB Bochov

Pro FK SMB Bochov nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5330764-fk-smb-bochov","club_name":"FK SMB Bochov","club_place":"","club_addr":"N\u00e1dra\u017en\u00ed 418, Bochov, 36471","club_lng":13.04573,"club_lat":50.15368,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.15368,"center_lng":13.04573}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

FK SMB Bochov

Nádražní 418, Bochov, 36471
phazucha@seznam.cz
724510741

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub FK SMB Bochov hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

phazucha@seznam.cz

Sport Bochov!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub FK SMB Bochov. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

FK SMB Bochov je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Karlovy Vary okresní přebor mužů.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Karlovy Vary a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 33855 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2023