Administrace Sportovní akce

SK Hraničář Petrovice

Pro SK Hraničář Petrovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331251-sk-hranicar-petrovice","club_name":"SK Hrani\u010d\u00e1\u0159 Petrovice","club_place":"","club_addr":"Petrovice 50, Petrovice, 40337","club_lng":13.97349,"club_lat":50.79047,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.79047,"center_lng":13.97349}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Sportovní klub Hraničář Petrovice

Petrovice 50, Petrovice, 40337
fkpetrovice@seznam.cz
606124283

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub SK Hraničář Petrovice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

fkpetrovice@seznam.cz

Sport Petrovice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub SK Hraničář Petrovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

Sportovní klub Hraničář Petrovice byl založen v roce 1966 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Ústí nad Labem II.třída dospělých.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Ústí nad Labem a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024