Administrace Sportovní akce

TJ Dubice

Pro TJ Dubice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331253-tj-dubice","club_name":"TJ Dubice","club_place":"","club_addr":"Dubice 50, 40004 Dubice","club_lng":14.01789,"club_lat":50.59167,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.59167,"center_lng":14.01789}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Dubice

Dubice 50, 40004 Dubice
tj.dubice@seznam.cz
724087475

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Dubice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

tj.dubice@seznam.cz

Sport Řehlovice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Dubice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Dubice je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Ústí nad Labem III.třída dospělých.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Ústí nad Labem a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024