Administrace Sportovní akce

TJ Sebuzín

Nejbližší domácí zápasy
TJ Sebuzín

Omlouváme se, pro "TJ Sebuzín" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro TJ Sebuzín nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5331263-tj-sebuzin","club_name":"TJ Sebuz\u00edn","club_place":"","club_addr":"Sebuz\u00edn 218, \u00dast\u00ed nad Labem, 40302","club_lng":14.06667,"club_lat":50.59104,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":50.59104,"center_lng":14.06667}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sebuzín

Sebuzín 218, Ústí nad Labem, 40302
tjsebuzin@seznam.cz
604144659

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sebuzín hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

tjsebuzin@seznam.cz

Sport Ústí nad Labem!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sebuzín. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sebuzín byl založen v roce 1954 a je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Ústí nad Labem II.třída dospělých.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Ústí nad Labem a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 13789 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2021