Administrace Sportovní akce

Floorball Club FALCON

Sportovní hala Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Nejbližší domácí zápasy
Floorball Club FALCON

Divize

FBC Liberec B

19.9.2020
SH Gymnázium Mělník
Vestecká 396/14, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Divize

Panthers Praha B

3.10.2020
SH Gymnázium Mělník
Vestecká 396/14, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Divize

FbC Hradec Králové

18.10.2020
SH města Benátky nad Jizerou
Vestecká 396/14, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Rozpis zápasů
Floorball Club FALCON

  • 8 soutěžíFloorball Club FALCON
    • 3 zápasyDivize
      • 3.10.2020 19:00Floorball Club FALCON : Panthers Praha B
      • 10.10.2020 17:30KM automatik FBK Jičín : Floorball Club FALCON
      • 18.10.2020 18:00Floorball Club FALCON : FbC Hradec Králové
    • 2 zápasyPH a SČ přebor mužů
      • 18.10.2020 00:00Floorball Club FALCON B : FBC Slavia Praha B
      • 18.10.2020 00:00FBC DYNAMIS : Floorball Club FALCON B
    • 2 zápasy2. liga juniorů - skupina 3
      • 11.10.2020 00:00FBC Draci Říčany : Floorball Club FALCON
      • 11.10.2020 00:00Floorball Club FALCON : TJ Sokol Královské Vinohrady
    • 2 zápasy2. liga dorostenců - skupina 3
      • 4.10.2020 12:00Floorball Club FALCON : Viking TJ Kobylisy
      • 4.10.2020 15:00FBC Kutná Hora : Floorball Club FALCON
    • 2 zápasy3. liga dorostenců - skupina 3
      • 4.10.2020 00:00OpenCamps Tatran Střešovice : Floorball Club FALCON blue
      • 4.10.2020 00:00Floorball Club FALCON blue : OLYMP FLORBAL B
    • 2 zápasyLiga mladších žáků - skupina 3
      • 3.10.2020 10:40Floorball Club FALCON black : BLACK ANGELS 2009
      • 3.10.2020 12:20FAT PIPE Traverza Mukařov : Floorball Club FALCON black
    • 2 zápasySoutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3
      • 4.10.2020 11:00Floorball Club FALCON : Start98 Kunratice - Táborská
      • 4.10.2020 12:20Florbalová akademie MB "B" : Floorball Club FALCON
    • 6 zápasůLiga přípravek 3+1 - skupina 3
      • 4.10.2020 09:30Floorball Club FALCON blue : BLACK ANGELS MINI
      • 4.10.2020 09:30Floorball Club FALCON black : DDM Horní Počernice Orka
      • 4.10.2020 10:30Floorball Club FALCON blue : Florbalová akademie MB "B"
      • 4.10.2020 10:30Prague Tigers Orange : Floorball Club FALCON black
      • 4.10.2020 11:30Viking TJ Kobylisy : Floorball Club FALCON blue
      • 4.10.2020 13:00Předvýběr.CZ Florbal MB White : Floorball Club FALCON blue
[{"match_id":"specMatchZap143358","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON : Panthers Praha B (3.10.2020 19:00)","match_field":"SH Gymn\u00e1zium M\u011bln\u00edk","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Divize","match_lng":14.47923,"match_lat":50.35315,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap162777","match_hteam":"FBK Ji\u010d\u00edn","match_detail":"Z\u00e1pas: KM automatik FBK Ji\u010d\u00edn : Floorball Club FALCON (10.10.2020 17:30)","match_field":"Sportovn\u00ed are\u00e1l Ji\u010d\u00edn","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Divize","match_lng":15.36324,"match_lat":50.44119,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap191602","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON : FbC Hradec Kr\u00e1lov\u00e9 (18.10.2020 18:00)","match_field":"SH m\u011bsta Ben\u00e1tky nad Jizerou","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Divize","match_lng":14.8292,"match_lat":50.28693,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap192314","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON B : FBC Slavia Praha B (18.10.2020 00:00)","match_field":"Sport Eden Beroun","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - PH a S\u010c p\u0159ebor mu\u017e\u016f","match_lng":14.04783,"match_lat":49.95781,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap192317","match_hteam":"DYNAMIS","match_detail":"Z\u00e1pas: FBC DYNAMIS : Floorball Club FALCON B (18.10.2020 00:00)","match_field":"Sport Eden Beroun","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - PH a S\u010c p\u0159ebor mu\u017e\u016f","match_lng":14.047979999999999,"match_lat":49.957840000000004,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap163692","match_hteam":"FBC Draci","match_detail":"Z\u00e1pas: FBC Draci \u0158\u00ed\u010dany : Floorball Club FALCON (11.10.2020 00:00)","match_field":"SH \u010cakovice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 2. liga junior\u016f - skupina 3","match_lng":14.52623,"match_lat":50.15083,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap163695","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON : TJ Sokol Kr\u00e1lovsk\u00e9 Vinohrady (11.10.2020 00:00)","match_field":"SH \u010cakovice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 2. liga junior\u016f - skupina 3","match_lng":14.52638,"match_lat":50.15086,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap144273","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON : Viking TJ Kobylisy (4.10.2020 12:00)","match_field":"SH Gymn\u00e1zium M\u011bln\u00edk","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 2. liga dorostenc\u016f - skupina 3","match_lng":14.479379999999999,"match_lat":50.35318,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap144275","match_hteam":"FBC Kutn\u00e1 Hora","match_detail":"Z\u00e1pas: FBC Kutn\u00e1 Hora : Floorball Club FALCON (4.10.2020 15:00)","match_field":"SH Gymn\u00e1zium M\u011bln\u00edk","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 2. liga dorostenc\u016f - skupina 3","match_lng":14.479529999999999,"match_lat":50.35321,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap144291","match_hteam":"Tatran St\u0159e\u0161ovice","match_detail":"Z\u00e1pas: OpenCamps Tatran St\u0159e\u0161ovice : Floorball Club FALCON blue (4.10.2020 00:00)","match_field":"TJ Radlice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 3. liga dorostenc\u016f - skupina 3","match_lng":14.39306,"match_lat":50.05755,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap144293","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON blue : OLYMP FLORBAL B (4.10.2020 00:00)","match_field":"TJ Radlice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 3. liga dorostenc\u016f - skupina 3","match_lng":14.39321,"match_lat":50.05758,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap192934","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON black : BLACK ANGELS 2009 (3.10.2020 10:40)","match_field":"SH U U\u010dili\u0161t\u011b \u010cel\u00e1kovice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Liga mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1k\u016f - skupina 3","match_lng":14.74207,"match_lat":50.15954,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap192936","match_hteam":"Traverza","match_detail":"Z\u00e1pas: FAT PIPE Traverza Muka\u0159ov : Floorball Club FALCON black (3.10.2020 12:20)","match_field":"SH U U\u010dili\u0161t\u011b \u010cel\u00e1kovice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Liga mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1k\u016f - skupina 3","match_lng":14.74222,"match_lat":50.15957,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap144487","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON : Start98 Kunratice - T\u00e1borsk\u00e1 (4.10.2020 11:00)","match_field":"X3M Arena Barrandov","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Sout\u011b\u017e mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1k\u016f 3+1 - skupina 3","match_lng":14.37716,"match_lat":50.03772,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap144489","match_hteam":"MITEL Florbalov\u00e1 akademie MB","match_detail":"Z\u00e1pas: Florbalov\u00e1 akademie MB \"B\" : Floorball Club FALCON (4.10.2020 12:20)","match_field":"X3M Arena Barrandov","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Sout\u011b\u017e mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1k\u016f 3+1 - skupina 3","match_lng":14.37731,"match_lat":50.03775,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap144799","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON blue : BLACK ANGELS MINI (4.10.2020 09:30)","match_field":"SH Z\u0160 Jilemnick\u00e9ho","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Liga p\u0159\u00edpravek 3+1 - skupina 3","match_lng":14.9273,"match_lat":50.41287,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap144821","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON black : DDM Horn\u00ed Po\u010dernice Orka (4.10.2020 09:30)","match_field":"MSH Mlad\u00e1 Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Liga p\u0159\u00edpravek 3+1 - skupina 3","match_lng":14.91233,"match_lat":50.42638,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap144801","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON blue : Florbalov\u00e1 akademie MB \"B\" (4.10.2020 10:30)","match_field":"SH Z\u0160 Jilemnick\u00e9ho","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Liga p\u0159\u00edpravek 3+1 - skupina 3","match_lng":14.92745,"match_lat":50.4129,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap144823","match_hteam":"Prague Tigers","match_detail":"Z\u00e1pas: Prague Tigers Orange : Floorball Club FALCON black (4.10.2020 10:30)","match_field":"MSH Mlad\u00e1 Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Liga p\u0159\u00edpravek 3+1 - skupina 3","match_lng":14.91248,"match_lat":50.426410000000004,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap144803","match_hteam":"TJ Kobylisy","match_detail":"Z\u00e1pas: Viking TJ Kobylisy : Floorball Club FALCON blue (4.10.2020 11:30)","match_field":"SH Z\u0160 Jilemnick\u00e9ho","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Liga p\u0159\u00edpravek 3+1 - skupina 3","match_lng":14.9276,"match_lat":50.412929999999996,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap144806","match_hteam":"P\u0159edv\u00fdb\u011br.CZ Florbal MB","match_detail":"Z\u00e1pas: P\u0159edv\u00fdb\u011br.CZ Florbal MB White : Floorball Club FALCON blue (4.10.2020 13:00)","match_field":"SH Z\u0160 Jilemnick\u00e9ho","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Liga p\u0159\u00edpravek 3+1 - skupina 3","match_lng":14.927750000000001,"match_lat":50.41296,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap73343","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON : FBC Liberec B (19.9.2020 20:00)","match_field":"SH Gymn\u00e1zium M\u011bln\u00edk","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Divize","match_lng":14.47968,"match_lat":50.35324,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatchZap21937","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON : FBK Ji\u010d\u00edn (22.8.2020 17:30)","match_field":"Sportovn\u00ed are\u00e1l Ji\u010d\u00edn","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Poh\u00e1r \u010cesk\u00e9ho florbalu","match_lng":15.363389999999999,"match_lat":50.44122,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatchZap21940","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON : TBC Horom\u011b\u0159ice (23.8.2020 10:30)","match_field":"Sportovn\u00ed are\u00e1l Ji\u010d\u00edn","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Poh\u00e1r \u010cesk\u00e9ho florbalu","match_lng":15.363539999999999,"match_lat":50.44125,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatchZap114013","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON : SCC SEMILY (31.8.2020 20:30)","match_field":"SH m\u011bsta Ben\u00e1tky nad Jizerou","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Poh\u00e1r \u010cesk\u00e9ho florbalu","match_lng":14.82935,"match_lat":50.28696,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatchZap143763","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON : TJ Turnov (3.9.2020 20:00)","match_field":"SH m\u011bsta Ben\u00e1tky nad Jizerou","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Poh\u00e1r \u010cesk\u00e9ho florbalu","match_lng":14.8295,"match_lat":50.286989999999996,"markfn":"poi-florbal.png"},{"match_id":"specMatchZap114206","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON B : TJ Sokol Kr\u00e1lovsk\u00e9 Vinohrady D (26.9.2020 19:30)","match_field":"SH Stochov","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - PH a S\u010c p\u0159ebor mu\u017e\u016f","match_lng":13.9505,"match_lat":50.1466,"markfn":"poi-florbal.png"}]
[{"center_lat":50.35315,"center_lng":14.47923}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Floorball Club FALCON

Vestecká 396/14, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
sich@fbcfalcon.cz
420734337789

Chceš začít hrát florbal?

Pro všechny zájemce o florbal ve městě Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, florbalový klub Floorball Club FALCON nabízí možnost vstoupit do klubu.

sich@fbcfalcon.cz

Sportovní akce Brandýs nad Labem-Stará Boleslav!

Florbal je sport, který se na českých palubovkách uchytil v 90 letech. Florbal zastřešuje organizace Český florbal a nejvyšší české florbalové soutěže jsou Superliga florbalu a Extraliga žen.

Vyrazte podpořit místní florbalový klub Floorball Club FALCON na jeho domácí utkání. Florbal se hraje do poslední vteřiny a sportovní klub Floorball Club FALCON se těší, že budete u toho!

Kalendář sportovních akcí a rozpis zápasů florbal klubu Floorball Club FALCON ve městě Brandýs nad Labem-Stará Boleslav vyhledáte na sportmap.cz

@ceskyflorbal
#floorball-club-falcon

Florbalové kluby

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci zdarma. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -



Sportovní kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2020