Administrace Sportovní akce

Floorball Club FALCON

Sportovní hala Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Nejbližší domácí zápasy
Floorball Club FALCON

Divize

FBC Pitbulls Kolín

9.10.2022
SH Gymnázium Mělník
Vestecká 396/14, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Divize

TJ Sokol Koberovy

22.10.2022
SH Gymnázium Mělník
Vestecká 396/14, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
PH a SČ přebor mužů

FAT PIPE FLORBAL CHODOV C

16.10.2022
SH města Benátky nad Jizerou
Vestecká 396/14, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Rozpis zápasů
Floorball Club FALCON

  • 11 soutěžíFloorball Club FALCON
    • 5 zápasůDivize
      • 1.10.2022 18:00FBŠ Všestary : Floorball Club FALCON
      • 9.10.2022 18:00Floorball Club FALCON : FBC Pitbulls Kolín
      • 16.10.2022 18:00FBC Slavia Praha : Floorball Club FALCON
      • 22.10.2022 18:00Floorball Club FALCON : TJ Sokol Koberovy
      • 30.10.2022 00:00FBC Panthers Liberec : Floorball Club FALCON
    • 2 zápasyPH a SČ přebor mužů
      • 16.10.2022 00:00ACEMA Sparta Praha C : Floorball Club FALCON B
      • 16.10.2022 00:00Floorball Club FALCON B : FAT PIPE FLORBAL CHODOV C
    • 4 zápasy2. liga juniorů - skupina 3
      • 15.10.2022 09:00Floorball Club FALCON : ACEMA Sparta Praha B
      • 15.10.2022 15:00Floorball Club FALCON : Horní Počernice Orka
      • 29.10.2022 09:00Floorball Club FALCON : Prague Tigers
      • 29.10.2022 13:30BUTCHIS : Floorball Club FALCON
    • 4 zápasy2. liga dorostenců - skupina 3
      • 8.10.2022 09:00Floorball Club FALCON : FBC Draci Říčany
      • 8.10.2022 13:30ACEMA Sparta Praha YELLOW : Floorball Club FALCON
      • 23.10.2022 08:00FbŠ Bohemians B : Floorball Club FALCON
      • 23.10.2022 12:30Floorball Club FALCON : Penco Tatran Střešovice B
    • 4 zápasy3. liga dorostenců - skupina 3
      • 8.10.2022 13:40BLACK ANGELS C : Floorball Club FALCON blue
      • 8.10.2022 17:10Floorball Club FALCON blue : ACEMA Sparta Praha RED
      • 22.10.2022 00:00Floorball Club FALCON blue : Florbalová akademie MB
      • 22.10.2022 00:00FBC Slavia Praha : Floorball Club FALCON blue
    • 2 zápasyLiga starších žáků - skupina 3
      • 1.10.2022 10:40Floorball Club FALCON black : T.B.C. Králův Dvůr
      • 1.10.2022 12:20TJ Sokol Královské Vinohrady : Floorball Club FALCON black
    • 4 zápasyLiga mladších žáků - skupina 3
      • 23.10.2022 10:20Floorball Club FALCON black : Orka Čelákovice
      • 23.10.2022 11:40BUTCHIS : Floorball Club FALCON black
      • 23.10.2022 13:00Předvýběr.CZ Florbal MB Green : Floorball Club FALCON black
      • 23.10.2022 14:20Floorball Club FALCON black : Kralupy Wolves
    • 4 zápasyPřebor mladších žáků - skupina 3
      • 22.10.2022 00:00Floorball Club FALCON blue : Wizards DDM SO Praha 10 B
      • 22.10.2022 00:00Floorball Club FALCON blue : Sokol Benátky n/J
      • 22.10.2022 00:00T.J. Sokol Šestajovice : Floorball Club FALCON blue
      • 22.10.2022 00:00Předvýběr.CZ Florbal MB White : Floorball Club FALCON blue
    • 4 zápasySoutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3
      • 8.10.2022 09:00FBK Davle : Floorball Club FALCON
      • 8.10.2022 10:20Florbalová akademie MB "BB" : Floorball Club FALCON
      • 8.10.2022 12:20Floorball Club FALCON : ACEMA Sparta Praha ORANGE
      • 8.10.2022 13:40Floorball Club FALCON : FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláčci
    • 12 zápasůLiga elévů 3+1 - skupina 3
      • 1.10.2022 09:00Floorball Club FALCON white : OLYMP FLORBAL Herkules
      • 1.10.2022 09:00Floorball Club FALCON black : BLACK ANGELS 2012
      • 1.10.2022 09:40Floorball Club FALCON blue : FbŠ Bohemians Praha 4 černí
      • 1.10.2022 11:00FBC Kutná Hora - bílí : Floorball Club FALCON white
      • 1.10.2022 11:00Floorball Club FALCON blue : Viking TJ Kobylisy B
      • 1.10.2022 11:00Předvýběr.CZ Florbal MB Black : Floorball Club FALCON black
      • 1.10.2022 12:20Florbalová akademie MB "BB" : Floorball Club FALCON blue
      • 1.10.2022 13:00Floorball Club FALCON white : Florbalová akademie MB "Mil"
      • 1.10.2022 13:00Floorball Club FALCON black : FAT PIPE FLORBAL CHODOV
      • 1.10.2022 14:20TJ Sokol Petrovice I. : Floorball Club FALCON blue
      • 1.10.2022 15:00Orka Čelákovice B : Floorball Club FALCON white
      • 1.10.2022 15:00Florbal Jesenice : Floorball Club FALCON black
    • 8 zápasůLiga přípravek 3+1 - skupina 3
      • 9.10.2022 09:00Floorball Club FALCON blue : FbŠ Bohemians girls
      • 9.10.2022 09:30Floorball Club FALCON black : FbŠ Bohemians Praha 4 černí
      • 9.10.2022 10:30Floorball Club FALCON black : Prague Tigers Orange
      • 9.10.2022 10:30FBC Kutná Hora - bílí : Floorball Club FALCON blue
      • 9.10.2022 11:30Předvýběr.CZ Florbal MB Black : Floorball Club FALCON black
      • 9.10.2022 12:00Floorball Club FALCON blue : Florbalová akademie MB "Mil"
      • 9.10.2022 13:00BLACK ANGELS MINI : Floorball Club FALCON black
      • 9.10.2022 13:30ACEMA Sparta Praha YELLOW : Floorball Club FALCON blue
[{"match_id":"specMatchZap1297969","match_hteam":"FB\u0160 V\u0161estary","match_detail":"Z\u00e1pas: FB\u0160 V\u0161estary : Floorball Club FALCON (1.10.2022 18:00)","match_field":"SH P\u0159edm\u011b\u0159ice n. L.","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Divize","match_lng":15.81304,"match_lat":50.25669,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1355759","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON : FBC Pitbulls Kol\u00edn (9.10.2022 18:00)","match_field":"SH Gymn\u00e1zium M\u011bln\u00edk","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Divize","match_lng":14.47923,"match_lat":50.35315,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1371797","match_hteam":"FBC Slavia Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: FBC Slavia Praha : Floorball Club FALCON (16.10.2022 18:00)","match_field":"SH SK Slavia Praha","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Divize","match_lng":14.47972,"match_lat":50.06879,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1409584","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON : TJ Sokol Koberovy (22.10.2022 18:00)","match_field":"SH Gymn\u00e1zium M\u011bln\u00edk","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Divize","match_lng":14.479379999999999,"match_lat":50.35318,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1409592","match_hteam":"FBC Panthers Liberec","match_detail":"Z\u00e1pas: FBC Panthers Liberec : Floorball Club FALCON (30.10.2022 00:00)","match_field":"Hala m\u00ed\u010dov\u00fdch sport\u016f Liberec","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Divize","match_lng":15.0497,"match_lat":50.75355,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1372497","match_hteam":"ACEMA Sparta Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: ACEMA Sparta Praha C : Floorball Club FALCON B (16.10.2022 00:00)","match_field":"SH m\u011bsta Ben\u00e1tky nad Jizerou","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - PH a S\u010c p\u0159ebor mu\u017e\u016f","match_lng":14.8292,"match_lat":50.28693,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1372500","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON B : FAT PIPE FLORBAL CHODOV C (16.10.2022 00:00)","match_field":"SH m\u011bsta Ben\u00e1tky nad Jizerou","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - PH a S\u010c p\u0159ebor mu\u017e\u016f","match_lng":14.82935,"match_lat":50.28696,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1372718","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON : ACEMA Sparta Praha B (15.10.2022 09:00)","match_field":"SH m\u011bsta Ben\u00e1tky nad Jizerou","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 2. liga junior\u016f - skupina 3","match_lng":14.8295,"match_lat":50.286989999999996,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1372722","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON : Horn\u00ed Po\u010dernice Orka (15.10.2022 15:00)","match_field":"SH m\u011bsta Ben\u00e1tky nad Jizerou","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 2. liga junior\u016f - skupina 3","match_lng":14.82965,"match_lat":50.28702,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1410683","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON : Prague Tigers (29.10.2022 09:00)","match_field":"X3M Arena Barrandov","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 2. liga junior\u016f - skupina 3","match_lng":14.37716,"match_lat":50.03772,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1410686","match_hteam":"BUTCHIS","match_detail":"Z\u00e1pas: BUTCHIS : Floorball Club FALCON (29.10.2022 13:30)","match_field":"X3M Arena Barrandov","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 2. liga junior\u016f - skupina 3","match_lng":14.37731,"match_lat":50.03775,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1357757","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON : FBC Draci \u0158\u00ed\u010dany (8.10.2022 09:00)","match_field":"X3M Arena Barrandov","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 2. liga dorostenc\u016f - skupina 3","match_lng":14.37746,"match_lat":50.03778,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1357760","match_hteam":"ACEMA Sparta Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: ACEMA Sparta Praha YELLOW : Floorball Club FALCON (8.10.2022 13:30)","match_field":"X3M Arena Barrandov","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 2. liga dorostenc\u016f - skupina 3","match_lng":14.37761,"match_lat":50.03781,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1410784","match_hteam":"Fb\u0160 Bohemians","match_detail":"Z\u00e1pas: Fb\u0160 Bohemians B : Floorball Club FALCON (23.10.2022 08:00)","match_field":"SH Gymn\u00e1zium M\u011bln\u00edk","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 2. liga dorostenc\u016f - skupina 3","match_lng":14.479529999999999,"match_lat":50.35321,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1410787","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON : Penco Tatran St\u0159e\u0161ovice B (23.10.2022 12:30)","match_field":"SH Gymn\u00e1zium M\u011bln\u00edk","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 2. liga dorostenc\u016f - skupina 3","match_lng":14.47968,"match_lat":50.35324,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1357965","match_hteam":"BLACK ANGELS","match_detail":"Z\u00e1pas: BLACK ANGELS C : Floorball Club FALCON blue (8.10.2022 13:40)","match_field":"SH \u010cakovice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 3. liga dorostenc\u016f - skupina 3","match_lng":14.52623,"match_lat":50.15083,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1357968","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON blue : ACEMA Sparta Praha RED (8.10.2022 17:10)","match_field":"SH \u010cakovice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 3. liga dorostenc\u016f - skupina 3","match_lng":14.52638,"match_lat":50.15086,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1410800","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON blue : Florbalov\u00e1 akademie MB (22.10.2022 00:00)","match_field":"SH Radot\u00edn","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 3. liga dorostenc\u016f - skupina 3","match_lng":14.35722,"match_lat":49.98158,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1410803","match_hteam":"FBC Slavia Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: FBC Slavia Praha : Floorball Club FALCON blue (22.10.2022 00:00)","match_field":"SH Radot\u00edn","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - 3. liga dorostenc\u016f - skupina 3","match_lng":14.35737,"match_lat":49.98161,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1373006","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON black : T.B.C. Kr\u00e1l\u016fv Dv\u016fr (1.10.2022 10:40)","match_field":"SH Kr\u00e1l\u016fv Dv\u016fr","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Liga star\u0161\u00edch \u017e\u00e1k\u016f - skupina 3","match_lng":14.03005,"match_lat":49.9473,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1373008","match_hteam":"TJ Sokol Kr\u00e1lovsk\u00e9 Vinohrady","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Sokol Kr\u00e1lovsk\u00e9 Vinohrady : Floorball Club FALCON black (1.10.2022 12:20)","match_field":"SH Kr\u00e1l\u016fv Dv\u016fr","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Liga star\u0161\u00edch \u017e\u00e1k\u016f - skupina 3","match_lng":14.030199999999999,"match_lat":49.94733,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1411197","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON black : Orka \u010cel\u00e1kovice (23.10.2022 10:20)","match_field":"Nov\u00e1 MSH Mlad\u00e1 Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Liga mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1k\u016f - skupina 3","match_lng":14.93127,"match_lat":50.41174,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1411199","match_hteam":"BUTCHIS","match_detail":"Z\u00e1pas: BUTCHIS : Floorball Club FALCON black (23.10.2022 11:40)","match_field":"Nov\u00e1 MSH Mlad\u00e1 Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Liga mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1k\u016f - skupina 3","match_lng":14.93142,"match_lat":50.411770000000004,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1411201","match_hteam":"P\u0159edv\u00fdb\u011br.CZ Florbal MB","match_detail":"Z\u00e1pas: P\u0159edv\u00fdb\u011br.CZ Florbal MB Green : Floorball Club FALCON black (23.10.2022 13:00)","match_field":"Nov\u00e1 MSH Mlad\u00e1 Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Liga mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1k\u016f - skupina 3","match_lng":14.931569999999999,"match_lat":50.4118,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1411203","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON black : Kralupy Wolves (23.10.2022 14:20)","match_field":"Nov\u00e1 MSH Mlad\u00e1 Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Liga mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1k\u016f - skupina 3","match_lng":14.93172,"match_lat":50.41183,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1411413","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON blue : Wizards DDM SO Praha 10 B (22.10.2022 00:00)","match_field":"SH m\u011bsta Ben\u00e1tky nad Jizerou","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - P\u0159ebor mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1k\u016f - skupina 3","match_lng":14.8298,"match_lat":50.28705,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1411415","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON blue : Sokol Ben\u00e1tky n\/J (22.10.2022 00:00)","match_field":"SH m\u011bsta Ben\u00e1tky nad Jizerou","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - P\u0159ebor mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1k\u016f - skupina 3","match_lng":14.82995,"match_lat":50.287079999999996,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1411417","match_hteam":"T.J. Sokol \u0160estajovice","match_detail":"Z\u00e1pas: T.J. Sokol \u0160estajovice : Floorball Club FALCON blue (22.10.2022 00:00)","match_field":"SH m\u011bsta Ben\u00e1tky nad Jizerou","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - P\u0159ebor mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1k\u016f - skupina 3","match_lng":14.8301,"match_lat":50.28711,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1411420","match_hteam":"P\u0159edv\u00fdb\u011br.CZ Florbal MB","match_detail":"Z\u00e1pas: P\u0159edv\u00fdb\u011br.CZ Florbal MB White : Floorball Club FALCON blue (22.10.2022 00:00)","match_field":"SH m\u011bsta Ben\u00e1tky nad Jizerou","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - P\u0159ebor mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1k\u016f - skupina 3","match_lng":14.83025,"match_lat":50.28714,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1358459","match_hteam":"FBK Davle","match_detail":"Z\u00e1pas: FBK Davle : Floorball Club FALCON (8.10.2022 09:00)","match_field":"SH Davle","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Sout\u011b\u017e mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1k\u016f 3+1 - skupina 3","match_lng":14.39953,"match_lat":49.89265,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1358461","match_hteam":"MITEL Florbalov\u00e1 akademie MB","match_detail":"Z\u00e1pas: Florbalov\u00e1 akademie MB \"BB\" : Floorball Club FALCON (8.10.2022 10:20)","match_field":"SH Davle","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Sout\u011b\u017e mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1k\u016f 3+1 - skupina 3","match_lng":14.39968,"match_lat":49.892680000000006,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1358464","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON : ACEMA Sparta Praha ORANGE (8.10.2022 12:20)","match_field":"SH Davle","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Sout\u011b\u017e mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1k\u016f 3+1 - skupina 3","match_lng":14.39983,"match_lat":49.89271,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1358466","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON : FBC Pitbulls Kol\u00edn: Pitbull\u00e1\u010dci (8.10.2022 13:40)","match_field":"SH Davle","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Sout\u011b\u017e mlad\u0161\u00edch \u017e\u00e1k\u016f 3+1 - skupina 3","match_lng":14.399980000000001,"match_lat":49.89274,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1299331","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON white : OLYMP FLORBAL Herkules (1.10.2022 09:00)","match_field":"SH U U\u010dili\u0161t\u011b \u010cel\u00e1kovice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Liga el\u00e9v\u016f 3+1 - skupina 3","match_lng":14.74207,"match_lat":50.15954,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1299401","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON black : BLACK ANGELS 2012 (1.10.2022 09:00)","match_field":"SH Z\u0160 Campanus","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Liga el\u00e9v\u016f 3+1 - skupina 3","match_lng":14.492,"match_lat":50.02387,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1299342","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON blue : Fb\u0160 Bohemians Praha 4 \u010dern\u00ed (1.10.2022 09:40)","match_field":"SH TJ Kobylisy","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Liga el\u00e9v\u016f 3+1 - skupina 3","match_lng":14.46071,"match_lat":50.12349,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1299334","match_hteam":"FBC Kutn\u00e1 Hora","match_detail":"Z\u00e1pas: FBC Kutn\u00e1 Hora - b\u00edl\u00ed : Floorball Club FALCON white (1.10.2022 11:00)","match_field":"SH U U\u010dili\u0161t\u011b \u010cel\u00e1kovice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Liga el\u00e9v\u016f 3+1 - skupina 3","match_lng":14.74222,"match_lat":50.15957,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1299344","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON blue : Viking TJ Kobylisy B (1.10.2022 11:00)","match_field":"SH TJ Kobylisy","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Liga el\u00e9v\u016f 3+1 - skupina 3","match_lng":14.46086,"match_lat":50.12352,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1299404","match_hteam":"P\u0159edv\u00fdb\u011br.CZ Florbal MB","match_detail":"Z\u00e1pas: P\u0159edv\u00fdb\u011br.CZ Florbal MB Black : Floorball Club FALCON black (1.10.2022 11:00)","match_field":"SH Z\u0160 Campanus","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Liga el\u00e9v\u016f 3+1 - skupina 3","match_lng":14.49215,"match_lat":50.023900000000005,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1299346","match_hteam":"MITEL Florbalov\u00e1 akademie MB","match_detail":"Z\u00e1pas: Florbalov\u00e1 akademie MB \"BB\" : Floorball Club FALCON blue (1.10.2022 12:20)","match_field":"SH TJ Kobylisy","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Liga el\u00e9v\u016f 3+1 - skupina 3","match_lng":14.46101,"match_lat":50.123549999999994,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1299337","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON white : Florbalov\u00e1 akademie MB \"Mil\" (1.10.2022 13:00)","match_field":"SH U U\u010dili\u0161t\u011b \u010cel\u00e1kovice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Liga el\u00e9v\u016f 3+1 - skupina 3","match_lng":14.74237,"match_lat":50.1596,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1299407","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON black : FAT PIPE FLORBAL CHODOV (1.10.2022 13:00)","match_field":"SH Z\u0160 Campanus","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Liga el\u00e9v\u016f 3+1 - skupina 3","match_lng":14.4923,"match_lat":50.02393,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1299349","match_hteam":"TJ Sokol Petrovice I.","match_detail":"Z\u00e1pas: TJ Sokol Petrovice I. : Floorball Club FALCON blue (1.10.2022 14:20)","match_field":"SH TJ Kobylisy","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Liga el\u00e9v\u016f 3+1 - skupina 3","match_lng":14.461160000000001,"match_lat":50.12358,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1299340","match_hteam":"ASK Orka \u010cel\u00e1kovice","match_detail":"Z\u00e1pas: Orka \u010cel\u00e1kovice B : Floorball Club FALCON white (1.10.2022 15:00)","match_field":"SH U U\u010dili\u0161t\u011b \u010cel\u00e1kovice","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Liga el\u00e9v\u016f 3+1 - skupina 3","match_lng":14.74252,"match_lat":50.15963,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1299410","match_hteam":"Florbal Jesenice","match_detail":"Z\u00e1pas: Florbal Jesenice : Floorball Club FALCON black (1.10.2022 15:00)","match_field":"SH Z\u0160 Campanus","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Liga el\u00e9v\u016f 3+1 - skupina 3","match_lng":14.492450000000002,"match_lat":50.02396,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1359099","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON blue : Fb\u0160 Bohemians girls (9.10.2022 09:00)","match_field":"Z\u0160 Star\u00e1 Boleslav ","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Liga p\u0159\u00edpravek 3+1 - skupina 3","match_lng":14.67807,"match_lat":50.19599,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1358934","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON black : Fb\u0160 Bohemians Praha 4 \u010dern\u00ed (9.10.2022 09:30)","match_field":"Nov\u00e1 MSH Mlad\u00e1 Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Liga p\u0159\u00edpravek 3+1 - skupina 3","match_lng":14.93187,"match_lat":50.411860000000004,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1358936","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON black : Prague Tigers Orange (9.10.2022 10:30)","match_field":"Nov\u00e1 MSH Mlad\u00e1 Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Liga p\u0159\u00edpravek 3+1 - skupina 3","match_lng":14.93202,"match_lat":50.41189,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1359102","match_hteam":"FBC Kutn\u00e1 Hora","match_detail":"Z\u00e1pas: FBC Kutn\u00e1 Hora - b\u00edl\u00ed : Floorball Club FALCON blue (9.10.2022 10:30)","match_field":"Z\u0160 Star\u00e1 Boleslav ","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Liga p\u0159\u00edpravek 3+1 - skupina 3","match_lng":14.67822,"match_lat":50.196020000000004,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1358938","match_hteam":"P\u0159edv\u00fdb\u011br.CZ Florbal MB","match_detail":"Z\u00e1pas: P\u0159edv\u00fdb\u011br.CZ Florbal MB Black : Floorball Club FALCON black (9.10.2022 11:30)","match_field":"Nov\u00e1 MSH Mlad\u00e1 Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Liga p\u0159\u00edpravek 3+1 - skupina 3","match_lng":14.93217,"match_lat":50.41192,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1359105","match_hteam":"Floorball Club FALCON","match_detail":"Z\u00e1pas: Floorball Club FALCON blue : Florbalov\u00e1 akademie MB \"Mil\" (9.10.2022 12:00)","match_field":"Z\u0160 Star\u00e1 Boleslav ","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Liga p\u0159\u00edpravek 3+1 - skupina 3","match_lng":14.67837,"match_lat":50.19605,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1359057","match_hteam":"BLACK ANGELS","match_detail":"Z\u00e1pas: BLACK ANGELS MINI : Floorball Club FALCON black (9.10.2022 13:00)","match_field":"Nov\u00e1 MSH Mlad\u00e1 Boleslav","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Liga p\u0159\u00edpravek 3+1 - skupina 3","match_lng":14.932319999999999,"match_lat":50.411950000000004,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""},{"match_id":"specMatchZap1359108","match_hteam":"ACEMA Sparta Praha","match_detail":"Z\u00e1pas: ACEMA Sparta Praha YELLOW : Floorball Club FALCON blue (9.10.2022 13:30)","match_field":"Z\u0160 Star\u00e1 Boleslav ","match_note":"","match_note_link":"","match_note_linkname":"","match_comp":"Sout\u011b\u017e: Florbal - Liga p\u0159\u00edpravek 3+1 - skupina 3","match_lng":14.67852,"match_lat":50.19608,"markfn":"poi-florbal.png","link_web":"","link_facebok":"","link_instagram":"","link_twitter":"","link_poster":""}]
[{"center_lat":50.35315,"center_lng":14.47923}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Floorball Club FALCON

Vestecká 396/14, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
sich@fbcfalcon.cz
420734337789

Chceš začít hrát florbal?

Pro všechny zájemce o florbal ve městě Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, florbalový klub Floorball Club FALCON nabízí možnost vstoupit do klubu.

sich@fbcfalcon.cz

Sportovní akce Brandýs nad Labem-Stará Boleslav!

Florbal je sport, který se na českých palubovkách uchytil v 90 letech. Florbal zastřešuje organizace Český florbal a nejvyšší české florbalové soutěže jsou Superliga florbalu a Extraliga žen.

Vyrazte podpořit místní florbalový klub Floorball Club FALCON na jeho domácí utkání. Florbal se hraje do poslední vteřiny a sportovní klub Floorball Club FALCON se těší, že budete u toho!

Kalendář sportovních akcí a rozpis zápasů florbal klubu Floorball Club FALCON ve městě Brandýs nad Labem-Stará Boleslav vyhledáte na sportmap.cz

@ceskyflorbal
#floorball-club-falcon

Český florbal





Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 18719 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -



Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2022