Administrace Sportovní akce

Volejbal Brno

Sportovní hala TJ Sokol Brno

Nejbližší domácí zápasy
Volejbal Brno

Omlouváme se, pro "Volejbal Brno" nejsou vypsány žádné domácí zápasy..Pro Volejbal Brno nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"center_lat":50.083549,"center_lng":14.434141}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

Volejbal Brno, a.s.

Kounicova 686/22, Brno
ondra.marek@cbox.cz

Volejbal Brno je sportovní klub v Brně, jediný brněnský i jihomoravský účastník nejvyšší české volejbalové mužské soutěže.

Kromě profesionálního družstva dospělých zabezpečuje také Volejbal Brno činnost mládežnických družstev všech věkových úrovní, která se pravidelně umisťují na stupních vítězů. Po sestupu v sezóně 2000/01 Brno v roce 2004/05 převzalo extraligovou licenci z Kladna.

Muži i ženy klubu Volejbal Brno hrají nejvyšší domácí extraligovou soutěž volejbalu. Najděte si volný termín podle rozpisu zápasů volejbalu a vyražte do sportovní haly TJ Sokol Brno.

@VolejbalBrno
#fandime_volejbalu

ČESKÝ VOLEJBAL

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 15490 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2021