Administrace Sportovní akce

TJ Sokol Vikýřovice

Pro TJ Sokol Vikýřovice nebyly nalezeny žádné zápasy

[]
[{"club_id":"5332447-tj-sokol-vikyrovice","club_name":"TJ Sokol Vik\u00fd\u0159ovice","club_place":"","club_addr":"U H\u00e1jenky 41, Vik\u00fd\u0159ovice, 78813","club_lng":17.01109,"club_lat":49.9806,"markfn":"poi_fotbal.png"}]
[{"center_lat":49.9806,"center_lng":17.01109}]
Přidej ZDARMA sportovní akci

TJ Sokol Vikýřovice z.s.

U Hájenky 41, Vikýřovice, 78813
sokol.vikyrovice@email.cz
605702256

Máte zájem hrát fotbal?

Fotbalový klub TJ Sokol Vikýřovice hraje fotbalové soutěže v kategorii mužů a žáků. Přijďte se k nám podívat a zatrénovat si, nebo nás kontaktujte!

sokol.vikyrovice@email.cz

Sport Vikýřovice!

Fotbal dnes hraje ve sportu první housle. Chcete vyrazit na fotbalové utkání? Podpořte místní fotbalový klub TJ Sokol Vikýřovice. Připravili jsme aktualizovaný rozpis jeho fotbalových zápasů, ale i všech dalších sportovních událostí. Stačí si vybrat.

TJ Sokol Vikýřovice je pravidelným účastníkem fotbalových soutěží. Mezi nejvyšší soutěž patří - Olomoucký kraj - 1.B. třída.

Přemýšlíte, kdy a kam za sportem? Šumperk a okolí nabízí spoustu sportovních klání, u kterých můžete být. Vyhledejte sportovní akce ve vašem okolí v našem kalendáři sportu.

Na sportmap.cz denně vkládáme sportovní informace a aktualizujeme rozpis zápasů pro všechny sportovní kluby. V databázi máme 41557 klubů, které jsou připraveny pro vyhledání. - Na hlavní straně sportmap.cz můžete vyhledat pomocí zadání adresy všechny sportovní akce ve vaší blízkosti. Chcete přidat vlastní sportovní akci? Využijte zdarma naší ADMINISTRACI pro sportovní akce.

Pořádáte sportovní akce ve vašem městě. Na sportmap.cz můžete přidat sportovní akci ZDARMA. Více informací získáte zde: ADMINISTRACE SPORTOVNÍ AKCE

Chcete nás pozvat na pivo, upozornit na chybu,
nebo poděkovat za dobře odvedenou práci ..
napište nám.. info@sportmap.cz

– nemusíš pořád sportovat .. jdi fandit -Sport kalendář | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty: info@sportmap.cz | www.sportmap.cz
Copyright © sportmap2024